Загальні умови надання послуг Яндекс.Авіа

Яндекс.Авіаквитки — інформаційно-довідковий сервіс, що надає інформацію про авіарейси, авіакомпанії, вартість авіаційних квитків та можливість вибору авіаційних квитків за датами, часом вильоту або прибуття, авіакомпаніями та іншими параметрами.

1. Умови розміщення

1.1. Формат і зміст рекламних матеріалів

Рекламно-інформаційні матеріали, що надаються Замовником і містять інформацію про кількість авіаційних квитків, доступних для бронювання (придбання), та вартість зазначених квитків, а також іншу погоджену сторонами інформацію (Матеріали).

Формат Матеріалів:

 • Блок, що містить актуальну інформацію про вартість авіаційного квитка.

 • Логотип:

  • банер:

   • максимальний розмір логотипу – 90х35 пікселів;

   • колір – чорний, тло – прозоре;

   • підтримуваний формат – SVG;

  • текстове найменування логотипу (у випадку якщо з будь-якої причини у Замовника відсутня можливість надати логотип у вигляді банера):

   • колір – чорний, тло – прозоре.

Логотип Замовника може бути показаний як у форматі банеру, так і у форматі текстового найменування в залежності від технічних характеристик Місць розміщення.

Замовник погоджується з тим, що зовнішній вигляд текстового найменування логотипу Замовника, включаючи шрифт, кегль, колір та інші подібні характеристики, можуть бути показані відповідно до актуальних на момент використання сервісу дизайну Місць розміщення, версією браузера, який використовується користувачем, іншими параметрами, обраними користувачем, тощо.

1.2. Місця розміщення:

На сервісі Яндекс.Авіаквитки (avia.yandex.xx *), включаючи мобільну версію зазначеного сервісу, а також у прикладних програмах (зокрема в програмах для мобільних пристроїв):

1.2.1. блок «Ціни від авіакомпаній» - всі Матеріали Авіакомпаній;

1.2.2. блок «Ціни від інших партнерів» - всі Матеріали інших Замовників, що не є Авіакомпанією;

1.2.3. блок «Краща пропозиція» - всі Матеріали з урахуванням умов, передбачених у п. 1.3.1.2. нижче.

На сервісі Яндекс.Розклади (rasp.yandex.xx *), включаючи мобільну версію зазначеного сервісу:

1.2.4. блок «Краща пропозиція» - всі Матеріали з урахуванням умов, передбачених у п. 1.3.1.2. нижче.

Для цілей цих Умов термін «Авіакомпанія» означає юридична особа незалежно від її організаційно-правової форми та форми власності, яка провадить за плату повітряні перевезення пасажирів і багажу та продає авіаційні квитки на свої рейси.

1.3. Умови показу

1.3.1. Показ Матеріалів на Місцях розміщення, зазначених в пп. 1.2.1 і 1.2.2. вище, здійснюється у порядку збільшення вартості авіаційного квитка в російських рублях (при розміщенні на avia.yandex.ru (Російська Федерація)) чи українських гривнях (при розміщенні на avia.yandex.ua (Україна)), якщо інше не зазначено в пп. 1.3.2, 1.3.4 цього документа.

У разі якщо ідентична вартість авіаційного квитка зазначена у кількох Матеріалах, то вище показується Матеріал, наданий раніше.

1.3.1.1. При цьому Матеріал, що містить найменшу з поданих Замовниками вартість авіаційного квитка показується у відповідному блоці (Місці розміщення, зазначеному в пп. 1.2.1. і 1.2.2. вище) над іншими Матеріалами на такому Місці розміщення (зазначеному в пп. 1.2.1. і 1.2.2. вище).

У разі якщо зазначена вище умова виконується одночасно для Матеріалів, наданих двома і більше Замовниками, то у відповідному блоці (Місці розміщення, зазначеному в пп. 1.2.1. і 1.2.2. вище) показується Матеріал, наданий раніше інших Матеріалів на відповідному Місці розміщення (зазначеному в пп. 1.2.1. і 1.2.2. вище), для яких виконується умова.

1.3.1.2. При виборі для показу Матеріалу (-ів) на Місцях розміщення, зазначених в пп. 1.2.3. та 1.2.4. цього документа, застосовуються такі умови:

a) показується комбінація Матеріалів (наданих будь-яким Замовником, включаючи Авіакомпанію), яка являє собою найдешевшою пропозицією щодо перельоту відповідно до обраного Користувачем маршрутом перельоту;

b) у разі відсутності Матеріалів, що відповідають ознакам, зазначеним в пп. (а) п. 1.3.1.2. вище, показується Матеріал Авіакомпанії, що містить найменшу вартість авіаційного квитка з наданих усіма Замовниками за обраним Користувачем маршрутом перельоту;

c) у разі якщо для розміщення не представлені Матеріал, зазначені в пп. (a) і (b) п. 1.3.1.2. цього документа, то показується Матеріал, що містить найменшу вартість авіаційного квитка, наданий Замовником, що не є Авіакомпанією, а також Матеріал, наданий Авіакомпанією відповідно до обраного Користувачем рейсу / комбінації рейсів.

1.3.2. У разі показу Матеріалів на Місцях розміщення, крім avia.yandex.ua, Користувачам з України, Казахстану, Білорусі або Туреччини Матеріали розміщуються на Місцях розміщення в порядку збільшення вартості авіаційного квитка у національній валюті відповідної держави.

1.3.3. Для цілей цього документа визначення країни Користувача здійснюється відповідно до IP-адреси комп'ютера (чи проксі-сервера) у мережі інтернет, яка за відомостями Яндекса належить до заданого географічного регіону, або відповідно до вибраного Користувачем у налаштуваннях інформаційних ресурсів Яндекса в мережі інтернет географічного регіону як регіону місця перебування.

1.3.4. Вартість авіаційних квитків у разі розміщення Матеріалів на Місцях розміщення може відображатись у валюті, самостійно вибраній Користувачем на Сервісі Яндекс.Авіаквитки. У цьому разі вартість авіаційного квитка показується у валюті, відмінній від валюти, зазначеної Замовником під час надання Матеріалів, та розраховується автоматично за такими правилами:

 • відповідно до курсу валют, встановленого Банком Росії на дату показу Матеріалів – у разі показу Матеріалів Користувачам із Росії й інших країн, за винятком України, Казахстану, Білорусі та Туреччини;

 • відповідно до курсу валют, встановленого національним/центральним банком відповідної держави на дату показу Матеріалів – у разі показу Матеріалів Користувачам з України, Казахстану, Білорусі та Туреччини.

1.3.5. Надана Замовником вартість авіаційного квитка округлюється до цілого числа відповідно до правил арифметики (тобто показується без копійок).

1.4. Вимоги до Матеріалів

1.4.1. Матеріали повинні відповідати нормам та вимогам чинного законодавства України, а також Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Туреччини (у разі розміщення Матеріалів на Місцях розміщення avia.yandex.ru (Російська Федерація), avia.yandex.kz (Республіка Казахстан), avia.yandex.by (Республіка Білорусь), bilet.yandex.com.tr (Туреччина)) та документа «Загальні положення. Вимоги до рекламних матеріалів», розміщеному у відкритому доступі в мережі інтернет за адресою: https://yandex.ua/legal/general_adv_rules.

1.4.2. Матеріали, що надаються Замовником, повинні також відповідати поточним пропозиціям Замовника щодо продажу та бронювання авіаційних квитків на момент їх надання, а також змісту сторінки сайту Замовника, на яку веде Посилання.

1.4.3. Замовник зобов'язується забезпечити контроль над відповідністю вартості авіаційного квитка, зазначеної в Матеріалах, фактичній ціні продажу такого авіаційного квитка.

1.4.4. Замовник зобов'язується надавати Яндексу Матеріали, у тому числі ті, що містять інформацію:

1.4.4.1. Про наявність вільних місць на авіарейсах, пропонованих для продажу Замовником.

1.4.4.2. Про остаточну вартість авіаційних квитків у разі вибору форми оплати банківською карткою у мережі інтернет, включаючи усі збори, податки, комісії та інші суми, що підлягають оплаті Користувачем, включаючи вартість додаткових послуг (у випадку якщо остаточна вартість авіаційного квитка включає вартість таких додаткових послуг), тобто вартість, яка списується з банківської картки Користувача під час оплати авіаційного квитка на сайті Замовника, доступного за Посиланням.

1.4.5. Замовник надає Яндексу у складі Матеріалів найбільшу можливу остаточну вартість авіаційних квитків у разі вибору форми оплати банківською карткою у мережі інтернет.

1.4.6. За винятком випадків, зазначених у п. 1.4.7 нижче, остаточна вартість авіаційних квитків у разі вибору форми оплати банківською карткою у мережі інтернет завжди надається Замовником Яндексу у гривнях.

Для цілей показу Матеріалів на Місці розміщення avia.yandex.ua остаточна вартість авіаційних квитків, зазначена Замовником у валюті відмінній від гривні, щодня автоматично перераховується у гривні відповідно до курсу валют, встановленого Національним банком України на дату показу Матеріалів, і зазначається у Матеріалах, що розміщуються на Місці розміщення avia.yandex.ua, у гривнях. Замовник гарантує, що він дійсно пропонує Користувачам авіаційні квитки за розрахованою у зазначеному порядку ціною у гривнях.

1.4.7. Для розміщення Матеріалів на Місцях розміщення: avia.yandex.ru (Російська Федерація), avia.yandex.kz (Республіка Казахстан), avia.yandex.by (Республіка Білорусь), bilet.yandex.com.tr (Туреччина), – Замовник надає остаточну вартість у національній валюті відповідної держави. Замовник зобов'язується забезпечити контроль над відповідністю вартості авіаційного квитка фактичній ціні пропозиції такого авіаційного квитка. Розміщення Матеріалів на зазначених Місцях розміщення не гарантується Яндексом і здійснюється за погодженням Сторін за наявності у Яндекса технічної можливості надання відповідних послуг.

1.4.8. Матеріали, що надаються Замовником, повинні відповідати нормам і вимогам чинного законодавства України, а також Російської Федерації, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь, Туреччини (у разі розміщення Матеріалів на Місцях розміщення avia.yandex.ru (Російська Федерація), avia.yandex.kz (Республіка Казахстан), avia.yandex.by (Республіка Білорусь), bilet.yandex.com.tr (Туреччина)), а також документа «Загальні положення. Вимоги до рекламних матеріалів» (https://yandex.ua/legal/general_adv_rules).

1.4.9. Яндекс залишає за собою право відхилити будь-які надані Замовником Матеріали, а також призупинити розміщення Матеріалів у випадках, якщо їх розміщення та/або зміст та/або форма суперечать зазначеним вище вимогам, включаючи вимоги п. 1.4.4.2, 1.4.5, 1.4.6, 1.4.7 цих Умов, а також п. 3.3.3─3.3.5 і п. 3.3.9 договору, укладеного між Яндексом і Замовником, або ж не відповідають рекламній політиці та іншим вимогам Яндекса. Замовник має право з метою виконання Договору замінити відхилені Матеріали на належні або підготувати Матеріали відповідно до зазначених вимог, а також усунути інші порушення, що стали причиною призупинення розміщення Матеріалів відповідно до цього пункту.

1.4.10. При цьому Яндекс має право використовувати наданий Замовником для цілей розміщення у складі Матеріалів Логотип на спеціальній інформаційній сторінці сервісу Яндекс.Авіаквитки, що містить інформацію про партнерів/клієнтів. Для цих цілей Замовник передає Яндексу короткий опис діяльності Замовника. Замовник гарантує Яндексу, що володіє всіма правами на Логотип, а також що розміщення Яндексом Логотипу та інформації про Замовника не спричиняє порушення законодавства України та прав третіх осіб.

1.4.11. Яндекс має право періодично в цілях підвищення якості сервісу Яндекс.Авіаквитки проводити експерименти, в рамках яких показ Матеріалів Замовника на персональних комп'ютерах і мобільних пристроях, окремих вибраних системою у випадковому порядку Користувачів і/або пошукових запитів, може здійснюватися на Місцях розміщення зі зміною умов розміщення Матеріалів, включаючи, але не обмежуючись, зміною умов порядку показу Матеріалів, а також може здійснюватися на Місцях розміщення, не передбачених Загальними умовами надання послуг Яндекс.Авіа (далі – «Загальні умови»). При проведенні експериментів Яндекс не гарантує, що всі без винятку Матеріали Замовника будуть показані з дотриманням умов показу Матеріалів на Місцях розміщення та інших умов, передбачених цими Загальними умовами. При цьому проведення експериментів не впливає на встановлену відповідно до п. 1.5. цих Загальних умов ставку за клік і не спричиняє її зміну. Оплата Послуг здійснюється у відповідності зі ставкою за клік, визначеної в порядку, передбаченому п. 1.5. цих Загальних умов. Інформація про факт проведення таких експериментів доступна Замовнику при зверненні в службу підтримки шляхом направлення запиту через форму зворотного зв'язку за адресою avia-partner@support.yandex.ru із зазначенням причини звернення та номера договору.

1.4.12. Яндекс має право використовувати та поєднувати Матеріали Замовника з матеріалами 3-х осіб для показу пропозиції на Місцях розміщення, зазначених в пп. 1.2.3. та 1.2.4. цього документа.

1.5. Ціни

Ставка за клік встановлена у фіксованому розмірі — 4,86 грн (із ПДВ – 20%).

* Для цілей цього документа позначення «xx», що використовується в доменному імені, означає будь-яку доменну зону верхнього або другого рівня, у якій Яндекс здійснює адміністрування домену із зазначеним ім’ям та має технічну можливість надати відповідні послуги.

 

_____________________________

Дата розміщення: 02 лютого 2017 р.

Дата набуття чинності: 02 лютого 2017 р.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/18112016.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/21032016.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/11032016.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/08122015.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/26052015.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/27022015.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/17112014.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/18092014.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/31072014.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/30012014.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/18102013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/06082013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/01082013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/23012013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/30072012.