Правила використання Промокодів

1. Терміни

Промокод — певна послідовність символів, за умови активації якої та дотримання інших умов використання Промокоду Користувачеві надається Подписка.

Підписка — надання на строк, встановлений ТОВ «ЯНДЕКС», розширених можливостей Сервісу, а саме збільшеного порівняно зі стандартним (доступним будь-якому користувачу на момент початку Акції) обсягу дискового простору на сервісі «Яндекс.Диск», у розмірі, встановленому ТОВ «ЯНДЕКС», з метою здійснення дій, перелічених у п. 2.1. умов, розміщених у мережі Інтернет за адресою https://yandex.ua/legal/disk_termsofuse.

Сервіс «Яндекс.Диск»/ Сервіс — означає сервіс Яндекс.Диск, доступний Користувачам за адресою http://disk.yandex.ua на умовах, розміщених у мережі Інтернет за адресою https://yandex.ua/legal/disk_termsofuse, а також програму для мобільних пристроїв (мобільний додаток «Яндекс.Диск») правовласником якої є Яндекс або його афілійовані особи, і право використання на яку надається Користувачам на умовах Ліцензійної угоди, розміщеної у мережі Інтернет за адресою: https://yandex.ua/legal/disk_mobile_agreement.

Користувач — фізична особа, яка використовує Сервіс.

Купон — документ (у тому числі паперова картка або інший роздатковий матеріал, плакат або інший призначений для публічного огляду носій; будь-який інший промо-матеріал), який містить Промокод та умови його використання.

Сайт — сторінка у мережі Інтернет, яка містить Промокод.

Строк активації Промокоду — період часу, встановлений ТОВ «ЯНДЕКС», протягом якого Користувач може активувати Підписку.

2. Промокод і умови його використання можуть бути доведені до відома Користувача за допомогою зазначення у Купоні або на Сайті.

3. У разі, якщо Строк активації Промокоду не зазначено в Купоні та/або на Сайті, строк вважається обмеженим періодом, у який відповідний Купон/ Промокод є доступним для публічного відома.

4. Промокод може бути активований у Строк активації Промокоду на сторiнцi за адресою https://disk.yandex.ua/gift.

5. Промокод може бути використаний одним Користувачем лише один раз, якщо в Купоні або на Сайті не вказано інше.

6. У цілях протидії недобросовісному використанню Промокодів та/або зловживанню при використанні Промокодів, Яндекс залишає за собою право застосовувати способи перевірки того, що Користувач зловживає та/або недобросовісно використовує Промокод.

7. Використання Промокоду може бути недоступне з технічних причин у разі неоновлення Користувачем Сервісу до останньої доступної версії та/або з інших причин.

8. Підписка не виплачується грошима.

9. Активація Промокоду передбачає повну згоду Користувача з цими Умовами.

10. При розгляді звернень, які стосуються активації або використання Промокодів, служба підтримки Яндекс.Диск має право запитати, а Користувач, який звертається, зобов’язаний надати підтвердження факту отримання ним Промокоду: фотографію картки з Промокодом, скріншот сторінки з Промокодом та/або інше підтвердження за вказівкою співробітника служби підтримки. У разі ненадання такого підтвердження Сервіс залишає за собою право відмовити у наданні Підписки.

11. Промокод не може бути активований, а Знижка не надається при оформлені підписки за допомогою мобільного застосунку Яндекс.Диск (https://yandex.ru/legal/disk_mobile_agreement) та оплатi вартості обраної Користувачем підписки в магазині застосункiв APP STORE або в магазині застосункiв Google Play.

 

Дата: 18.09.2019 р.

Попередня версія документа:https://yandex.ua/legal/disk_promocode/20022018.