Умови використання сервісу з формування картки водія

1. Загальні положення

1.1. Yandex.Taxi B.V. (далі – Яндекс.Таксі) пропонує будь-якій дієздатній особі, що має право відповідно до застосовного законодавства на керування легковим таксі, а також на здійснення трудової діяльності як водія легкового таксі та/або підприємницької діяльності як перевізника (далі – Користувач), використовувати сервіс із формування картки водія служби таксі (далі – Сервіс). Під службою таксі у цих Умовах слід розуміти партнера Яндекс.Таксі, що має із Яндекс.Таксі чинний договір на надання послуг із надання доступу до сервісу «Яндекс.Таксі».

1.2. Заповнюючи анкету водія, розміщену за адресою https://taxi.yandex.ua/drivers/job, і натискаючи на кнопку «Надіслати заявку», Користувач вважається таким, що прийняв ці Умови.

1.3. Приймаючи ці Умови, Користувач підтверджує і гарантує, що відповідає зазначеним у пункті 1.1 цих Умов вимогам застосовного законодавства.

2. Використання Сервісу. Окремі функції Сервісу

2.1. Сервіс пропонує Користувачеві безкоштовну можливість формування картки водія служби таксі з метою надання службам таксі доступу до такої картки водія.

2.2. Після заповнення Користувачем анкети водія (https://taxi.yandex.ua/drivers/job) спеціаліст Яндекс.Таксі зв'язується з Користувачем для уточнення анкетних даних. Це положення не розглядається як обов’язок Яндекс.Таксі за цими Умовами.

2.3. На основі анкетних даних Користувача Сервіс формує картку водія в електронному вигляді у системі «Яндекс.Таксі».

2.4. Яндекс.Таксі має право відмовити Користувачеві у формуванні картки водія або видалити сформовану раніше картку у разі зазначення Користувачем неповних або недостовірних даних, не підтвердження анкетних даних Користувачем у порядку, зазначеному у пункті 2.2 цих Умов, а також з інших причин без обов’язку їх пояснення Користувачеві.

2.5. Картка водія доступна для перегляду усім службам таксі. У разі якщо та чи інша служба таксі зацікавлена в Користувачі як водієві такої служби таксі, остання може зв'язатися з Користувачем за зазначеними у картці водія контактними даними з метою подальшого укладення договору з Користувачем. Яндекс.Таксі не є стороною такого договору або ініціатором укладення такого договору, так само як і не є представником будь-якої сторони такого договору. Яндекс.Таксі не гарантує наявність пропозицій від служб таксі Користувачеві про укладення такого договору.

2.6. Яндекс.Таксі обробляє персональні дані Користувача, у тому числі передає персональні дані та/або надає доступ до них службам таксі з метою надання Користувачеві Сервісу відповідно до цих Умов.

3. Відсутність гарантій, обмеження відповідальності

3.1. Яндекс.Таксі не гарантує відповідність Сервісу цілям та очікуванням Користувача, так само як і безперебійну та безпомилкову роботу Сервісу.

3.2. Яндекс.Таксі не несе відповідальності та не відшкодовує жодного збитку, прямого або непрямого, заподіяного Користувачеві або третім особам у результаті використання або неможливості використання Сервісу.

3.3. Користувач усвідомлює і згоден із тим, що Яндекс.Таксі не контролює і не впливає на правові відносини між службами таксі та водіями служб таксі. Будь-які пропозиції від служб таксі Користувачеві не входять до складу Сервісу і регулюються окремо виключно між Користувачем і відповідною службою таксі.

3.4. Щоб уникнути сумнівів, надання Сервісу не дає Користувачеві права діяти як водій служби таксі. У зв'язку з цим Користувачеві заборонено використовувати сервіс «Яндекс.Таксі» як водієві служби таксі за відсутності договору зі службою таксі на здійснення такої діяльності.

4. Реквізити

Yandex.Taxi B.V. (реєстраційний номер 64591069)

Private Limited Liablity Company

Schiphol Boulevard 165, 1118 BG Schiphol, the Netherlands