Умови використання сервісу Яндекс.Відео

Повідомлення. У зв'язку з закриттям сервісу хостингу відеороликів Яндекс.Відео ці Умови використання сервісу Яндекс.Відео припиняють свою дію з 25.07.2014 р.

Цей документ є перекладом Умов використання сервісу Яндекс.Відео. У разі розбіжностей між російською версією Умов використання сервісу Яндекс.Відео та цим перекладом лише російська версія Умов використання сервісу Яндекс.Відео має юридичну силу. Російська версія Умов використання сервісу Яндекс.Відео розміщена за адресою: https://yandex.ru/legal/video_termofuse/?lang=ru.

1. Загальні положення

1.1. ООО «ЯНДЕКС» (далі — «Яндекс») пропонує користувачу мережі інтернет (далі — «Користувач») використовувати сервіс Яндекс.Відео, доступний за адресою: http://video.yandex.ua/ (далі — «Сервіс»).

1.2. Ці Умови є доповненням до Угоди користувача сервісів Яндекса щодо порядку використання Сервісу. В усьому, що не передбачено цими Умовами, відносини між Яндексом і Користувачем у зв'язку з використанням Сервісу регулюються Угодою користувача сервісів Яндекса (https://yandex.ua/legal/rules), а також Ліцензією на використання пошукової системи Яндекса (https://yandex.ua/legal/termsofuse), Політикою конфіденційності (https://yandex.ua/legal/confidential).

1.3. Коли Користувач починає використовувати Сервіс/його окремі функції, Користувач вважається таким, що прийняв ці Умови, а також умови всіх зазначених вище документів, у повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким із положень зазначених документів, Користувач не має права використовувати Сервіс.

1.4. Ці Умови можуть бути змінені Яндексом без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Умов набуває чинності з моменту її розміщення в мережі інтернет за зазначеною в цьому абзаці адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов. Чинна редакція Умов завжди знаходиться на сторінці за адресою: https://yandex.ua/legal/video_termsofuse.

1.5. У випадку якщо Яндексом були внесені будь-які зміни в ці Умови, в порядку, передбаченому п. 1.4 цих Умов, із якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання Сервісу.

1.6. Сервіс пропонує Користувачу можливість розміщення контенту (відеороликів) на веб-сайті Сервісу. Всі наявні на цей момент функції Сервісу, а також будь-який розвиток їх та/або додавання нових є предметом цих Умов.

2. Використання Сервісу. Окремі функції Сервісу

2.1. Сервіс надає Користувачу можливість безкоштовного розміщення відеороликів на веб-сайті Сервісу, перегляду відеороликів, розміщених іншими Користувачами, і додавання коментарів до них, а також використання Сервісу іншими способами, що не суперечать положенням цих Умов, а також документів, зазначених у п. 1.2 цих Умов. Розміщення Користувачем того чи іншого відеоролика здійснюється шляхом завантаження цього відеоролика на веб-сайт Сервісу та його відображення користувачам Сервісу на запити, що містять інформацію (ім'я автора, ім'я файлу, назва альбому, опис, підписи, мітки тощо), яка характеризує відеоролик, або за випадковими вибірками.

2.2. Користувач погоджується з тим, що відеоролики, які розміщуються ним у рамках Сервісу, будуть доступні для всіх інших користувачів, як безпосередньо на веб-сайті Сервісу, так і за допомогою різних функцій із посиланням на первинне джерело (за допомогою поштової розсилки, RSS-трансляції, використання як електронної листівки, скринсейвера, запису в блозі тощо), а також на інших ресурсах Яндекса. Виняток становлять відеоролики, які були обмежені Користувачем для перегляду або іншого використання за допомогою функціоналу Сервісу.

2.3. Користувач має право встановити критерії доступу до кожного зі своїх відеороликів, надавши їм статус «Для себе» або «Для друзів»; у цьому випадку відеоролики будуть доступні лише самому Користувачу, який їх розмістив, або зазначеним ним користувачам, відповідно. За замовчуванням усім відеороликам, що завантажуються, присвоюється статус «Для всіх», що означає, що вони доступні всім користувачам мережі інтернет.

2.4. Користувач зобов'язаний встановити обмежений доступ до своїх відеороликів, надавши їм статус «Лише для дорослих», якщо відеоролики мають еротичний характер; у цьому випадку доступ до відеороликів надаватиметься лише користувачам, які явно підтвердили, що вони старші 18 років та висловили свою згоду на перегляд відеороликів із таким статусом. Яндекс має право самостійно надати будь-яким відеороликам будь-якого Користувача статус «Лише для дорослих», якщо вважатиме, що вони мають еротичний характер. Користувач не має права розміщувати на Сервісі відеоролики, що містять елементи порнографії, дитячої еротики або є рекламою послуг сексуального характеру, або рекламою інтимних послуг незалежно від наявності чи відсутності у них статусів «Для себе», «Для друзів» або «Лише для дорослих».

2.5. Користувач має право надати відеоролику статус «Заборонити коментувати», що не дозволить іншим користувачам коментувати цей відеоролик.

2.6. Будь-які розміщені Користувачами Сервісу відеоролики, яким Користувач надав статус «Для всіх», можуть бути використані Яндексом на інших сервісах і ресурсах Яндекса, а також у рекламних або маркетингових матеріалах, що розміщуються на ресурсах Яндекса в мережі інтернет для привертання уваги інших користувачів до відеороликів Користувача, до Сервісу в цілому або до інших ресурсів і сервісів Яндекса, як із зазначенням їх автора (як ім’я автора при цьому зазначатиметься ім'я (псевдонім) Користувача, яке він зазначив під час реєстрації або в налаштуваннях своїх даних у відповідному розділі Сервісу), так і без цього, без необхідності отримання спеціального дозволу Користувача та без виплати авторської винагороди. У випадку якщо Користувач не має права надати Яндексу право використання якого-небудь відеоролика подібним способом, він не має права надавати такому ролику статус «Для всіх» або зобов'язаний утриматися від завантаження такого відеоролика.

2.7. Яндекс має право без повідомлення Користувача та без пояснення причин змінити назву відеоролика та/або іншу інформацію (в тому числі опис або мітки), що характеризує його, задану Користувачем для цього відеоролика.

2.8. Усі відеоролики, створені Користувачем з використанням функції «Відеолист» у сервісі Яндекс.Пошта, зберігаються на веб-сайті Сервісу. Після надсилання Відеолиста його не можна буде видалити з веб-сайту Сервісу. Доступ до Відеолиста здійснюється за допомогою спеціально сформованої унікальної адреси (URL). Ця адреса відома лише відправнику та одержувачу Відеолиста. Будь-яка третя особа, якій яким-небудь чином стала відома зазначена адреса Відеолиста в цьому випадку теж може проглянути зміст Відеолиста. До Відеолистів не застосовуються стандартні функції, які можна застосувати до звичайних відеороликів на Сервісі (такі, як надання статусів тощо).

2.9. Яндекс залишає за собою право на власний розсуд обмежити доступ Користувача до Сервісу (чи до певних функцій Сервісу, якщо це можливо технологічно) з використанням його облікового запису, або повністю заблокувати обліковий запис Користувача в разі неодноразового порушення цих Умов, або вжити до Користувача інших заходів із метою дотримання вимог законодавства чи прав і законних інтересів третіх осіб.

2.10. Яндекс має право розміщувати на сторінках Сервісу рекламну інформацію або будь-яку іншу інформацію для публічного розповсюдження. Форма, порядок і обсяг розміщення такої інформації можуть бути змінені Яндексом в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Користувача.