Реклама

Україна накопичила у ПСГ вже 27,75 млрд куб. м газу

Додамо, на території України без урахування Криму — 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м. Як повідомляв УНН, з листопада 2018 року ціна на газ для населення зросла до 8550 грн за тис. куб. м, з наступної весни її почали зменшувати.

Фонд держмайна програв Ахметову суд з реприватизації «Укртелекому»

Фонд також вимагав стягнення 2,17 млрд грн пені з компанії Господарський суд міста Києва відмовився задовольнити позов Фонду держмайна до ТОВ "ЕСУ" у справі про розірвання договору купівлі-продажу 92,79% акцій "Укртелекому" від 11.03.2011 та стягнення 2,17 млрд грн пені за прострочення виконання зобов’язання із внесення інвестицій.

Китай почав вакцинацію проти коронавірусу до завершення випробувань

Чжен Чжунвей, співробітник Національної комісії охорони здоров’я Китаю, заявив у п’ятницю, що кабінет міністрів Китаю та Державна рада схвалили план випробувань для екстреного використання вакцини Covid-19 в кінці червня.
Китай почав вакцинацію проти коронавірусу до завершення випробувань

В грецькому таборі біженців зафіксовано першу смерть від COVID-19

Грецькі чиновники в неділю оголосили про першу смерть від коронавірусної інфекції в таборі для мігрантів недалеко від Афін, так як групи біженців посилили критику політики стримування поширення COVID-19, що проводиться грецьким урядом і Центральною Європою.
В грецькому таборі біженців зафіксовано першу смерть від COVID-19

У ДСНС повідомили про масштабну лісову пожежу біля Краматорська

Усього до гасіння пожежі залучено 38 осіб та 8 одиниць техніки, з них від Головного управління – 34 особи особового складу та 7 одиниць техніки, від ДП "Слов'янський лісгосп" – 4 особи та 1 одиниця техніки.
У ДСНС повідомили про масштабну лісову пожежу біля Краматорська

Дивитися ТБ онлайн без прив’язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко!

Одним із сервісів інтернет-телебачення є Ланет.TV, який зібрав під своїм «крилом» величезну кількість українських і кращих зарубіжних каналів: новинних та інформаційних, розважальних, пізнавальних, музичних, спортивних, з кіно і серіалами.

Озвучены цены на смартфоны серии iPhone 12

Новые смартфоны компании Apple будут официально представлены в октябре, а сейчас очередной источник решил поделиться информацией о стоимости ожидаемых девайсов.
Озвучены цены на смартфоны серии iPhone 12

Центр CDC предупреждает об опасности сушеных грибов в США

Данная компания занимается преимущественно поставкой различных ингредиентов и продуктов питания различным азиатским ресторанам и заведениям на территории большого количества американских штатов, а потому сегодняшний отчет Центра CDC по большей части касается именно предупреждения о необходимости избегать потребления данного засушенного гриба непосредственно от указанной компании.

Землі пророкують малий льодовиковий період на найближчі 30 років

Професор Нортумбрійського університету в Ньюкаслі (Великобританія) Валентина Жаркова вважає, що Земля до 2050 року може перебувати в малому льодовиковому періоді, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Если остро нуждаетесь в качественном сне, нужно сделать следующую вещь

Как улучшить качество сна, Фото: pexels.com Даже небольшое увеличение количества шагов, которые вы делаете каждый день, может сделать ночной сон более спокойным, – пишет WomanEL.
Реклама