На британському есмінці, який «атакували» росіяни, опинився кореспондент BBC

На британському есмінці HMS Defender, проти якого, за твердженням РФ, у середу було відкрито попереджувальний вогонь біля Криму, опинився кореспондент BBC, який розповів про перебіг інциденту у Чорному морі.

У в’язниці помер засновник антивіруса McAfee

Американський магнат Джон Макафі, відомий створенням антивірусу McAfee, був знайдений мертвим у каталонській в'язниці Brians 2. Смерть ув'язненого насатала через день після того, як Національний суд схвалив його екстрадицію до США, країни, яка вимагає від нього звинувачення у податкових злочинах, скоєних між 2016 і 2018 роками.

Петербургская биржа планирует создать индексы на иностранные акции

Санкт-Петербургская биржа хочет создать линейку индексов на иностранные акции, ее создание возможно до конца текущего года, рассказал журналистам в кулаурах годового собрания участников НП РТС его президент, член совета директоров Санкт-Петербургской биржи Роман Горюнов.

ПАРЄ ухвалила рішення, яким визнала переслідування кримських татар Росією

Зокрема, ПАРЄ вважає незаконною практику переведення ув’язнених кримчан у російські тюрми Асамблея визнала, що російська окупаційна влада не розслідує звинувачення у позасудових розправах, викраденнях тортурах тощо стосовно кримських татар.

Канада не знайшла умислу Ірану в знищенні літака МАУ

"Хоча команда судово-медичної експертизи не виявила доказів того, що знищення літака рейсу PS752 було умисним, це жодним чином не звільняє Іран від відповідальності за загибель 176 безневинних людей", - повідомляє канадський суспільний мовник CBC News після ознайомлення зі звітом, який поки що не було оприлюднено.
Реклама

В Україні стартував четвертий етап вакцинації проти COVID-19

В Україні стартував четвертий етап вакцинації проти COVID-19, на якому прищеплюють людей віком 60+; ув'язнених і персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів, а також людей віком 18-59 років із хронічними захворюваннями, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Міненерго відновить державну підтримку шахти «Краснолиманська» з 1 липня

Як повідомлялося, наприкінці 2019 року "Конкорд Консалтинг", який виступав радником з приватизації ДП "Краснолиманська", закликав Міненерго змінити керівництво держпідприємства, зокрема т. в. о. директора Сергія Пидика, які, на їхню думку, блокували процес підготовки шахти до продажу.

Облгази наростили борг перед Оператором ГТС ще на 148 млн грн у травні

У травні оператори газорозподільчих мереж (ГРМ) заборгували перед Оператором газотранспортної системи (ОГТСУ) за газ, відібраний з магістральних газогонів для власних виробничо-технологічних витрат (ВТВ), ще 148 млн грн.

Рыженков подтвердил интерес «Метинвеста» к строительству перекатных мощностей в Италии

Группа «Метинвест» рассматривает возможность строительства нового завода по производству горячекатаного рулона в Италии в партнерстве с итальянской компанией Danieli Об этом сообщил генеральный директор холдинга Юрий Рыженков во время пресс-конференции в Киеве.

У найстарішому зоопарку Токіо гігантська панда народила відразу двох дитинчат

Giant panda gives birth to twin cubs at Tokyo’s Ueno Zoo https://t.co/qY0Sb6d0lG pic.twitter.com/ftUUNYyLr4 — Reuters (@Reuters) June 23, 2021 Фукуда пояснив, що у дикій природі панди зазвичай не можуть виростити відразу двох дитинчат, і самка доглядає лише за одним з них.

На «Книжковому Арсеналі» оголосили найкрасивішу книжку України 2021 року

Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" у співпраці з Goethe-Institut в Україні та за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку й фонду Buchkunst назвав переможців всеукраїнського конкурсу "Найкращий книжковий дизайн-2021".

В филармонии пройдет концерт ко Дню Конституции

В программу концерта вошли семь хореографических композиций и танцев Слободского края, основанных на материалах Харьковской и Сумской областей (состоится премьера двух хореографических композиций), пять музыкальных произведений украинских современных авторов в обработке музыкантов инструментального трио, четыре песни украинских авторов.

Секреты новой комедии Дзидзьо: как зарабатываются деньги и в чем уникальность дома-квеста

Ада Роговцева завладела домом-квестом По сюжету этой квест-комедии, пианист-авантюрист Миша, чтобы найти деньги на освобождение своего друга из-под ареста, устраивается на работу к старой хозяйке таинственного дома-квеста.

Первомайские студенты НУК удивили двигателем на растительном топливе

В Первомайском филиале Национального университета кораблестроения имени Адмирала С. Макарова выпускники защитили дипломный проект на изготовленной своими силами испытательной установке дизельного двигателя «Кентавр», работающего на растительном топливе.

Kverneland обновил линейку пресс-подборщиков с изменяемой камерой

С развитием животноводства, распространением дорогих пород КРС и необходимостью качественного пересмотра традиций организации кормовой базы на отечественном рынке получили распространение модели пресс-подборщиков с изменяемыми камерами прессования, которые позволяют сельхозпроизводителям более гибко подходить к процессу кормопроизводства.
Реклама