Джима виборола срібло у індивідуальній гонці на Кубку світу

Гал-Інфо
05.12.19 о 15:32
Українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібну медаль на першому в сезоні етапі Кубка світу у шведському Естерсунді. …Що цікаво, в минулому сезоні Джима також здобула медаль на першому етапі Кубка світу в індивідуальній гонці, але тоді вона прийшла до фінішу першою.
SumyToday
05.12.19 о 15:01
Сьогодні, 5 грудня, у шведському Естерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка першого етапу Кубка світу з біатлону. …Кубок світу, 1-й етап Естерсунд, Швеція Жінки, індивідуальна гонка 05 грудня 1.Жустін Бреза (2+0+0+0) 42:35,1 2. Юлія Джіма (0+0+0+0) +11,1 3. Жулія Сімон (0+0+0+2) +17,7 ... 21.
#ШоТам
05.12.19 о 15:00
Українська біатлоністка Юлія Джима стала другою в 15-метровій індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу, що триває у шведському Остерсунді, повідомляє РадіоСвобода. …Читайте також: Українці вибороли медаль на Чемпіонаті світу з більярду Юлія Джима – українська біатлоністка, чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, срібна призерка чемпіонату світу, переможниця та призерка етапів кубка світу з біатлону, чотириразова чемпіонка Європи в естафеті, призерка Кубка Європи з біатлону.
RBC.ua
05.12.19 о 14:36
Украинская биатлонистка Юлия Джима заняла второе место в индивидуальной гонке на первом этапе Кубка мира в шведском Остерсунде. …Несмотря на сильный ветер, Джима смогла закрыть все 20 мишеней, ставши единственной из сотни стартовавших биатлонисток.
Espreso TV
05.12.19 о 14:25
Юлія Джима здобула срібло у індивідуальній гонці у Естерсунді та принесла збірній України першу в сезоні нагороду Кубка світу …Сьогодні у Естерсунді (Швеція) на дистанції 15 км Юлія Джима уникнула промахів та відстала від переможниці – Жюстін Бреза із Франції, яка заробила 2 штрафні хвилини, на 11,1 сек.
Обозреватель
05.12.19 о 14:24
Биатлонистка сборной Украины Юлия Джима произвела настоящую сенсацию в индивидуальной гонке Кубке мира в шведском Эстерсунде. 29-летняя киевлянка, стартовав в числе последних, смогла завоевать "серебро", единственной среди всех участниц, не сделав ни единственного промаха на всех четверых огневых рубежах.
Біатлоністка збірної України Юлія Джима спричинила справжню сенсацію в індивідуальній гонці Кубку світу в шведському Естерсунді. 29-річна киянка, стартувавши в числі останніх, змогла завоювати "срібло", та стала єдиною серед усіх учасниць, яка не зробила жодного промаху на усіх чотирьох вогневих рубежах.
Realist.online
05.12.19 о 13:58
Украинка Юлия Джима пришла второй в женской индивидуальной гонке на этапе Кубка мира по биатлону в шведском Эстерсунде. …Ранее сообщалось, что в шведском городе Эстерсунд на Чемпионате мира по биатлону украинец Дмитрий Пидручный завоевал «золото» в гонке преследования на 15 км.
День (Украина)
05.12.19 о 13:55
Представниця збірної України Юлія Джима з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах стала срібним призером 15-кілометрової індивідуальної гонки на першому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Естерсунді (Швеція). Джима поступилася переможниці француженці Жюстин Бреза (2 промахи) 11,1 секунди; третьою у підсумковому протоколі розташувалася ще одна представниця Франції Жюлья Сімон (2) з відставанням від лідера 17,7 секунди.
Lviv Comments.ua
05.12.19 о 13:40
Українська біатлоністка Юлія Джима стала призеркою індивідуальної гонки першого етапу Кубка світу із біатлону, що проходить у шведському Естерсунді. Стартувавши у невигідній групі, на вже добре розбитій трасі Джима ідеально відстрілялася на чотирьох вогневих рубежах і в підсумку фінішувала другою.
Капиталъ
05.12.19 о 13:21
Украинка Юлия Джима показала второй результат и выиграла серебро, не допустив ни одного промаха и уступив победительнице 11 секунд. …Кубок мира, первый этап, Эстерсунд Индивидуальная гонка, женщины 1. Жюстин Брезаз (Франция) – 42.35,9 (2) 2. Юлия Джима (Украина) – (0+0+0+0) +11,1 3. Жюли Симон (Франция) – +17,7 (2) …21.
СпортОнлайн.ua
Сегодня, 5 декабря, в Эстерсунде (Швеция) на первом этапе Кубка мира по биатлону прошла женская индивидуальная гонка на 15 км с четырьмя огневыми рубежами. …Юлия Джима стала серебряным призером, поразив все 20 мишеней.
Главред
05.12.19 о 13:14
Юлия Джима добыла серебро в первом этапе Кубка мира / фото: ukrnews24.com Юлия Джима завоевала серебрянную медаль в первом этапе Кубка мира, который проходил в Остерсунде.
Интернет-обозрение Главное
05.12.19 о 13:06
Представительница сборной Украины Юлия Джима с чистой стрельбой на четырех огневых рубежах стала серебряным призером 15-километровой индивидуальной гонки на первом этапе Кубка мира по биатлону, который проходит в Эстерсунде (Швеция). Джима уступила победительнице француженке Жюстин Бреза (2 промаха) 11,1 секунды; третьей в итоговом протоколе расположилась еще одна представительница Франции Жюль Симон (2) с отставанием от лидера 17,7 секунды, сообщает Укринформ.
Новое Время (НВ)
Онлайн-трансляція жіночої індивідуальної гонки в Естерсунді - відео …Напередодні українець Дмитро Підручний посів 20-те місце за підсумками індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.
Онлайн-трансляция женской индивидуальной гонки в Эстерсунде — видео …Накануне украинец Дмитрий Пидручный занял 20-е место по итогам индивидуальной гонки на этапе Кубка мира по биатлону в шведском Эстерсунде.
УНИАН
05.12.19 о 13:02
В шведском Остерсунде в рамках первого этапа Кубка мира по биатлону прошла женская индивидуальная гонка. По ее итогам серебряную медаль завоевала украинка Юлия Джима.
УНИАН
У шведському Остерсунді в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону пройшла жіноча індивідуальна гонка. За її підсумками срібну медаль завоювала українка Юлія Джима.
УНИАН
Gordonua.com
05.12.19 о 12:59
Украинская биатлонистка Юлия Джима стала единственной спортсменкой, которая не допустила ни одного промаха на четырех огневых рубежах.Украинка Юлия Джима финишировала второй в индивидуальной гонке на Кубке мира по биатлону, сообщает корреспондент издания "ГОРДОН". Украинка проиграла 11,1 секунды победительнице, француженке Жюстин Брезаз, и опередила ее соотечественницу Жюли Симон на 6,6 секунды.
Росбалт
Индивидуальную гонку на 15 км на первом этапе Кубка мира по биатлону 2019/20 в Эстерсунде выиграла Жюстин Бреза, представляющая сборную Франции. Второй стала Юлия Джима (на фото) из Украины, не промазавшая ни разу и уходившая после последней стрельбы лидером.
TCH.ua
Украинская биатлонистка Юлия Джима завоевала серебряную медаль в индивидуальной гонке на первом этапе Кубка мира-2019/20 в шведском Эстерсунде. Джима не допустила ни одной ошибки на четырех огневых рубежах и преодолела дистанцию в 15 километров с вторым результатом.
TCH.ua
Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу-2019/20 у шведському Естерсунді. …КУБОК СВІТУ Естерсунд (Швеція) / Перший етап Індивідуальна гонка, жінки 1. Жюстін Брезаз (Франція) - 42.35,9 (2) 2. Юлія Джима (Україна) - (0 + 0 + 0 + 0) + 11,1 3. Жюлі Симон (Франція) - +17,7 (2) ... 21.
Зеркало недели
05.12.19 о 12:55
Сегодня, 5 декабря, украинская биатлонистка Юлия Джима финишировала на втором месте в первой индивидуальной гонке сезона в шведском Эстерсунде. …Таким образом, Джима завоевала для Украины первую медаль нового розыгрыша Кубка мира по биатлону.
LB.ua
05.12.19 о 12:50
В індивідуальній жіночій гонці на 15 км з чотирма вогневими рубежами на Кубку світу в Естерсунді українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібну медаль. Юлія поступилася часу переможниці, француженки Жустін Бреза лише на 11 секунд.
LB.ua
В индивидуальной женской гонке на 15 км с четырьмя огневыми рубежами на Кубке мира в Эстерсунде украинская биатлонистка Юлия Джима завоевала серебряную медаль. Юлия уступила времени победительницы, француженки Жюстин Бреза лишь 11 секунд.
Радiо Свобода
05.12.19 о 12:43
Українська біатлоністка Юлія Джима стала другою в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу, що триває у шведському Остерсунді. За складних вітрових умов олімпійська чемпіонка змогла закрити всі 20 мішеней, а за часом не змогла обійти лише француженку Жюстін Бреза.
Sportarena.com
05.12.19 о 12:41
Скорость украинки не позволила ей бороться за победу.Украинская биатлонистка Юлия Джима второй год подряд финишировала в тройке призеров в первой индивидуальной гонке сезона. …Победила в гонке французская биатлонистка Жюстин Бреза, допустившая два промаха и показавшая на финише результат – 42:35.1.
Sport.ua
05.12.19 о 11:15
Анастасия Меркушина Полный стартовый лист здесь Sport.ua провел текстовую трансляцию гонки. …Снова Джима без промахов стреляет!!!