Новости Киева

Фонд держмайна програв Ахметову суд з реприватизації «Укртелекому»

Нагадаємо, Фонд держмайна продав 92,79% акцій "Укртелекому" у 2011 році за 10,6 млрд грн. Фінансуванню відповідної операції сприяв у т.ч. випуск облігацій ТОВ "ЕСУ" на 4,6 млрд грн, більшість з яких (на 4 млрд грн) були викуплені "Ощадбанком" та "Укрексімбанком".

Омельченко та Попов офіційно стали кандидатами на посаду мера Києва

Згідно з постановами, опублікованими на сторінці комісії на сайті Київської міської ради в суботу, міськвиборчком зареєстрував кандидатом на пост мера Олександра Омельченка, висунутого Київською міською організацією партії "Єдність Олександра Омельченка".

Лікарі виводять Балуха з медикаментозного сну

Стан звільненого з російської в’язниці українського політв’язня Володимира Балуха, який потрапив у лікарню після побиття, залишається стабільним, чоловіка пробують виводити з медикаментозного сну.

Курс валют в Днепре на 28 сентября 2020 года

На черном рынке в Днепре курс покупки и продажи доллара установился на уровне 28, 16 / 28,35 грн, курс покупки и продажи евро - 32, 80 / 32,97 грн. Официальный курс Национального банка Украины на 28 сентября: 28,267 грн за доллар и 32,876 грн за евро.

Кличко может стать следующим президентом Украины

Мэр Киева Виталий Кличко может стать следующим президентом Украины, так как украинцы ощутили негативные последствия действующей власти, утверждает киевский политолог и социолог Виктор Небоженко.

В киевскую власть через «Удар» Кличко хочет вернуться скандально известный Павел Рябикин, - Михаил Шнайдер

С июня 2014 года Рябикин находился на посту советника Кличко, ну а в том же июне 2014 его назначили заместителем председателя Киевской горгосадминистрации (КГГА) по вопросам строительства.

Незаконна забудова Києва неможлива без участі міської влади - Верещук

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для України "зашкалюють ризики" після того, як Лукашенко обрав допомогу Росії, а не Заходу - Кулеба "Без міської влади ніяких незаконних забудов бути не може, без того, аби міська влада не приймала безпосередньої участі у цьому.

«Плівки Вовка»: резонансну ухвалу судді Печерського райсуду неможливо оскаржити – апеляція

Таким чином, ухвала слідчого судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка від 4 серпня 2020 року, винесена за результатами розгляду скарги захисника Палія в інтересах судді ОАСК Євгенія Аблова, не підлягає оскарженню в апеляційному порядку, про що зазначено в ухвалі слідчого судді.

В Киеве обвалились перила на пешеходном мосту у вокзала: УЗ их восстановила

Перила на пешеходном мосту через главные пути станции Киев-Пассажирский обвалились накануне, причину видят в постоянном физическом воздействии на фоне стихийной торговли, которая здесь производится.