Новости Киева

Телеканал Порошенко запустил ксенофобскую рекламу

Юрист Валентин Рыбин сообщил, что телевизионный канал "5 канал", принадлежащий бывшему Президенту Украины Петру Порошенко, разместил в Киеве внешнюю рекламу ксенофобского содержания, разжигающую межнациональную рознь и ненависть.

Суд призупинив розгляд справи про націоналізацію Приватбанку

Зазначається, що Шостий апеляційний адмінсуд Києва призупинив розгляд справи про скасування націоналізації Приватбанку до рішення Конституційного суду, який перевіряє на конституційність "антиколомойський" закон.16 лютого цей же суд переніс на 2 березня розгляд апеляційної скарги Приватбанку за позовом олігарха Ігоря Коломойського про незаконність націоналізації банку.

Укрзализныця планирует сократить штат центрального офиса на треть

Акционерное общество (АО) Укрзализныця в рамках реформирования структуры, оптимизации дублирующих должностей управленческого персонала сократит почти треть штата центрального офиса.

Самовільно присвоїв повноваження глави КС. ДБР завело справу на Тупицького

Державне бюро розслідувань відкрило і розслідує кримінальне провадження за фактом самовільного присвоєння владних повноважень відстороненим головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, термін відсторонення якого продовжив ще на місяць Зеленський.

ВСП уволил судью Высшего хозяйственного суда Емельянова из-за давления на судей

Высший совет правосудия (ВСП), необходимость реформирования которого отмечают в "Большой семерке", уволил судью Высшего хозяйственного суда Артура Емельянова из-за оказания давления на судей.

«Соромно і прикро за людей»: у лікарні, де вакцинувався Степанов від COVID-19, прокоментували чутки щодо процедури

Медсестра інфекційної Олександрівської лікарні у Києві, яка 1 березня вакцинувала від коронавірусу міністра охорони здоров'я Максима Степанова, заявила, що їй соромно за людей, які думають що це фейк.

У Києві зацвіли проліски

Таким чином повідомляється, що у Святошинському районі помітили перші проліски. Про це повідомив інформаційний портал «Київ Вечірній».

ДФС заблокувала 44 сайти з продажу алкогольного фальсифікату

Уточнюється, що під час досудового розслідування за ч. 2 ст. 204 КК України було припинено роботу 44 сайтів незаконного продажу підакцизних товарів шляхом накладення арешту на доменні імена.

Дубинский сосватал Верещук на место министра обороны

Депутат Александр Дубинский, который не скрывает свои антипатии к коллеге Ирине Верещук еще со времени ее неудачного похода за креслом мэра Киева, утверждает, что именно ей у президента Зеленского намерены предложить кресло министра обороны.