Новости Киева

Справу Чорновол розглядатимуть в Дарницькому суді Києва

У суді заявили, що згідно з постановою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду, матеріали кримінального провадження направлено до Дарницького районного суду міста Києва.

Залізничний вокзал у Києві відкрито після «замінування»

Посадка пасажирів здійснювалася через прилеглі до центральної будівлі переходи.17 червня теж було тимчасово обмежено роботу Центрального та Південного залізничних вокзалів у Києві у зв'язку з повідомленням про замінування.

ДФС знову провела обшуки в Київпастрансі

В ході обшуків вилучили фінансово-господарську документацію КП Київпастранс та комп’ютерну техніку. https: / / www.facebook.com / 822494637784528 / posts / 4436367103063912/ ДФС вже проводила обшуки в Київпастрансі, а також в Київському метрополітені в травні.

Билецкий и Кривонос предложили свой план освобождения оккупированных территорий

Основатель полка "Азов" и лидер "Национального корпуса" Андрей Билецкий предлагает после освобождения ввести на деоккупированных территориях военно-гражданские администрации вместо выборов.

До 8 грн подорожал проезд в электротранспорте и до 10 грн в автобусах

Разовый проезд теперь обойдется в 8 грн; недельный проездной на один вид транспорта – 80 грн, на два – 125 грн; месячный проездной на один вид транспорта – 340 грн, на троллейбус-трамвай – 500 грн; на два месяца – 500 грн на один транспорт, 800 на два; и самый дорогой – проездной на 3 месяца – 700 грн на один вид электротранспорта и 1000 грн на троллейбус-трамвай.

Ми зобов’язані шанувати пам’ять про загиблих у ВВВ і не допустити відродження фашизму в Україні, — Кива

У свою чергу народний депутат від ОПЗЖ Віктор Чорний зазначив, що на сьогодні вкрай важливим є збереження пам'яті про учасників Великої Вітчизняної війни та справедливості.

Близький до Кличка Брагінський знайшов вихід на СБУ щоб «відмазатися» від звинувачень у корупції, - експерт

Він згадав, як минулого року "Київметрополітен" замовив у ПАТ "Метробуд" капремонт тунелів на 80 млн грн. І це після того, як СБУ вже завели кримінальне проваждення щодо будівництва "Метробудом" гілки на Виноградар, а саме – по виграному їм тендеру на 6 млрд.

«Укрзализныця» способствует следственным действиям по делу о незаконной реализации щебня

«Укрзализныця» способствует следственным действиям правоохранителей относительно получения неправомерной выгоды должностным лицом одного из филиалов компании при реализации щебня.

В полиции объяснили, почему до сих пор не наказали «зиговавшего» мужчину

"Материалы не передавались (в суд), так как там заведено уголовное производство и вопрос ответственности (участников) будет решаться уже в рамках дела", – объяснили изданию в киевской полиции.

В Киеве начнут действовать вакцинальные бригады на базе стационарных медучреждений

Вакцинальные бригады от COVID-19 на базе стационарных медучреждений начнут действовать в Киеве, сообщила директор департамента здравоохранения Киевской горгосадминистрации (КГГА) Валентина Гинзбург.

Ветерани АТО та націонал-патріоти проводять масштабну акцію за відставку голови РНБО Данілова: рух перекрито (Фото)

Сьогодні, 23 червня, під будівлею РНБОУ в Києві на вул. Петра Болбочана 8, розпочалася масштабна акція протесту ветеранів АТО та націонал-патріотів.