Новости Киева

Бойко вместе с депутатами ОПЗЖ возложили цветы к памятнику Неизвестному солдату в Киеве

22 июня, в день 80-й годовщины начала Великой Отечественной войны, сопредседатель партии Юрий Бойко вместе с народными депутатами от фракции "Оппозиционная платформа - За жизнь" (ОПЗЖ) возложили цветы к Памятнику Неизвестному солдату в Киеве.

Розробники Kyiv Smart City вимагають від влади Києва повернути борги

Компанія-розробник сервісу Kyiv Smart City (Діджитал Сюлюшнс) подала в суд на комунальне підприємство Києва Головний інформаційно-обчислювальний центр (ГІОЦ) через борг за користування додатком в період з червня по грудень 2020 року.

Апеляційний суд залишив екс-нардепа Семенченка під вартою

Як повідомляє прес-служба суду, колегія суддів 22 червня розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 20 травня, якою задоволено клопотання Головного управління СБ України в Києві та Київській області та "продовжено щодо підозрюваного С. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 18 липня 2021 включно".

Мій досвід інвестування в Київ і Україну: 4 проблеми, з якими я зіткнувся, — Роберт Ґіббінс, інвестор, засновник Greenpoint Kyiv

Проєкт, який стане інноваційним, за допомогою культурного простору зв’яже Київ зі світом, художниками й музеями, принесе в Україну технології для створення стійких систем життя й енергопостачання.