По программе «5–7–9%» украинцам выдали кредитов на 55 млрд грн – Шмыгаль

По словам Шмыгаля, отношения государства и бизнеса вышли в Украине на "новый уровень". https: / / www.facebook.com / dshmyhal / posts / 388335179400358 Контекст: Программа "Доступные кредиты 5 – 7 – 9 %" для малого и среднего бизнеса стартовала в Украине в феврале 2020 года.

Зміна нормативів не зменшить кількість отримувачів субсидій – Мінсоцполітики

Скасування введеної навесні 2020 року норми, яка дозволила збільшити на 50% соціальні нормативи на послуги ЖКГ для українських споживачів, не призведе до скорочення числа субсидій та їх отримувачів.

Зношеність 90%: в СБУ дослідили катастрофічний стан «Укрзалізниці»

Середній рівень зносу – 90%, до 2025 року буде списаний кожен третій вагон, що може позначитися не тільки на фінпоказниках «Укрзалізниці», а й на ВВП всієї країни, оскільки мільйони тонн вантажів не будуть доставлені.На кінець 2020 року вартість основних фондів компанії скоротилася на 31 млрд грн (-15%), а в доларовому еквіваленті на третину.

Компания «АСТОН Крахмало-Продукты» вошла в состав Ассоциации «Союзкрахмал»

Компания «АСТОН» начала развивать производство крахмалов и сиропов с приобретения в 2011 году Группы «Российские крахмалопродукты», одного из ведущих производителей крахмала в России, в составе которого находилось два завода по переработке кукурузы: ОАО «Ибредькрахмалпатока» в Рязанской области и ОАО «Новлянский крахмало-паточный завод» во Владимирской области.

Відкладені підвищення. Як зміняться пенсії і тарифи на комунальні послуги з 1 серпня

Хто може отримати допомогу або знижку до 100% на оплату комунальних послуг в Україні Тарифи на комунальні послуги: що зміниться в серпні Чи зміняться ціни на електроенергію Читайте також: Газ, вода, тепло, світло.

Европа получит азербайджанский газ по остаточному принципу, но «Газпром» может помочь

"Южному газовому коридору" (ЮГК) не хватает газа, но "Газпром" может помочь: Турция хочет больше азербайджанского газа, европейцы будут снабжаться через ЮГК по остаточному принципу.

ExxonMobil покидает Ирак и продает долю в «Западной Курне-1»

"ExxonMobil рассматривает уход из Ирака по причинам, которые связаны с его внутренними проблемами, а не из-за ситуации в Ираке", - пояснил прессе премьер-министр страны Мустафа аль-Кадхими после встречи с президентом США Джо Байденом.

«Укрзалізниця» розраховує на низьку ціну е/е «Енергоатому» на дозволених Кабміном спецсесіях

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 28 липня дозволив державним генеруючим компаніям продавати АТ "Укрзалізниця" електроенергію за довгостроковими двосторонніми договорами (ДД) на спеціальних сесіях електронних аукціонів неподільними 100 лотами з терміном поставки до 36 місяців.