Політика

Президент призначив послів у Туреччині та Австрії

Президент України Володимир Зеленський призначив Василя Боднара Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці, та Василя Химинця Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Австрія.

Офіс президента змушує Шмигаля погіршувати умови ведення бізнесу для «зелених» інвесторів, – експерт

Нагадаємо, Кабінет міністрів на початку червня зареєстрував законопроект № 5600 про внесення змін до Податкового кодексу, яким, серед іншого, пропонується ввести акцизний збір на зелену енергію в Україні за ставкою 3,2%.

Оператор ГТС: РФ может демонтировать трубы и прекратить транзит газа через Украину

Глава Оператора ГТС добавил, что объёмы транспортировки газа через центральный коридор на сегодняшний день снизились, потому что «Газпром» перебросил основные объёмы газа на северный коридор для поставок через «Северный поток — 2». Кроме того, компания закрыла несколько компрессорных станций на пути транзита через Украину в рамках оптимизации мощностей.

Україна відправить пожежний літак з допомогою Туреччині

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття своєму колезі Реджепу Таїпу Ердогану у зв'язку з масштабними пожежами в Туреччині і зазначив, що в п'ятницю Україна відправить у Туреччину пожежний літак з допомогою.