1 июля Мариинка покажет онлайн-зрителям оперу Прокофьева «Обручение в монастыре»

В среду, 1 июля, Мариинский театр покажет онлайн-зрителям оперу Сергея Прокофьева «Обручение в монастыре». Об этом рассказала пресс-служба Мариинки. Оперу Прокофьев написал по пьесе Ричарда Бринсли Шеридана.

У Мінську силовики під час протестів сильно побили російського журналіста з «Медузи», зв’язок з ним відсутній

У Мінську правоохоронці сильно побили спеціального кореспондента російської "Медузи" Максима Солопова, який висвітлював протести після президентських виборів у Білорусі.

Роскомнадзор предлагает увеличить сроки давности для дел о неправомерном использовании персональных данных россиян

Роскомнадзор предлагает увеличить сроки давности для рассмотрения дел о неправомерном использовании персональных данных россиян и увеличить штрафы за подобные нарушения.

Путин лишил каракулевых шапок высших офицеров и полковников ВС России

Как следует из документа, размещенного на официальном портале правовой информации, президент России Владимир Путин подписал указ, которым отменил ношение каракулевых шапок высшими офицерами Вооруженных сил, а также офицерами в звании полковника.

У Росії фармкомпанії виступили проти реєстрації вакцини від COVID-19

У Росії фармкомпанії закликали МОЗ відкласти реєстрацію вакцини від COVID-19 У зв'язку з цим, автори звернення закликали МОЗ РФ "не форсувати розробку" препарату, оскільки в світі нараховується 26 вакцин-кандидатів, до того ж шість із них тестують за участю тисяч і десятків тисяч осіб.

Під тиском США Huawei припинила випуск своїх флагманських процесорів

Процесори в є ключовими компонентами для мобільних телефонів Huawei Technologies припинить виробництво своїх флагманських процесорів Kirin в наступному місяці на тлі зростаючого тиску США на китайського технологічного гіганта.

Шкарлета знову викрили у плагіаті: наукова праця очільника МОН містить майже 90% збігів

Шкарлета знову запідозрили в плагіаті наукових праць Науковці, які робили аналіз статті чиновника, виявили збіги тексту з декількома джерелами й показали це в порівняльній таблиці.

Ціни на нафту в усьому світі пішли вгору через нові укази Трампа

Ціни на нафту Brent TheICE Ціни на нафту WTI TheICE Агентство "Интерфакс" відзначило, що зростанню котирувань могло сприяти рішення влади США (найбільшого у світі споживача нафти) підтримати населення під час коронакризи.