60% заполняемости зала равны нулю: почему частные театры просят государство о помощи

С подписания декрета 1919 года положено начало всеобщей театральной национализации, и до 1990-х частных театров в стране не было. Первым частным театром, открытым в перестроечной России в феврале 1990 года, стала антреприза Леонида Трушкина и Евгения Рогова «Театр Антона Чехова».

Капітан корабля, що доставив в Бейрут селітру, яка вибухнула, щомісяця писав Путіну

Члени екіпажу російського судна, конфіскований вантаж з якого вибухнув в Бейруті, 11 місяців жили в порту і просили про допомогу навіть президента РФ Володимира Путіна.

Родинам загиблих у перші роки війни на Донбасі перерахують пенсії

Марина Лазебна, міністр соціальної політики України: Президент України доручив уряду швидко вирішити питання пенсійного забезпечення для членів сімей військовослужбовців які загинули в перші роки війни.

Волочкова зробила шпагат між двома «вертольотами». Фото

Російська балерина Анастасія Волочкова повторила знаменитий трюк голлівудського актора Жана-Клода Ван Дамма і виконала шпагат між двома літальними апаратами – гіропланами, які є гібридом літака та вертольота.

Помпео заявив, що влада США хоче зникнення з App Store «сумнівних» китайських додатків

Нагадаємо, що 2 серпня з посиланням на джерела Reuters повідомив, що китайська ByteDance погодилася повністю відмовитися від управління TikTok в США, після того як днем раніше президент Дональд Трамп заявив, що заборонить китайський додаток.

Зеленський сьогодні запропонує Раді підвищити мінімальну зарплату

"Сьогодні президент внесе до Верховної Ради законопроєкт, яким передбачено вже з 1 вересня підвищення мінімальної зарплати до 5 тис грн. Це перший крок, щоб поліпшити соціально-економічні гарантії працівникам України", - заявила Ковалів.

Трубоукладач Північного потоку-2 відмовився добудовувати газопровід

Російська компанія "Межрегионтрубопроводстрой" (МРТС) не бере і не має наміру брати участь в укладанні газопроводу Північний потік-2 в Балтійському морі з використанням трубоукладальної баржі Фортуна, повідомив РБК представник компанії.

Побиття української топмоделі: поліція Туреччини відкрила провадження

Водночас турецькі ЗМІ опублікували відео, яке нібито має довести, що Дарину згодом і вже вдома побив її хлопець, а охорона клубу тут ні до чого - принаймні, з такими підписами кадри розлітаються соцмережами.