TCH.ua
TCH.ua

61-річна Мадонна без ліфчика позувала у ванній

У кадрі співачка з'явилася з милицею. "У кожного є милиця", - так зірка прокоментувала фотографію. Як відомо, у березні Мадонна випадково впала на сцені та від болю розплакалася.

Врач рассказал, что нельзя делать в день вакцинации от коронавируса

Минздрав России во вторник зарегистрировал первую в мире вакцину для профилактики новой коронавирусной инфекции (COVID-19), разработанную Национальным исследовательским центром эпидемиологии и микробиологии имени Гамалеи совместно с Российским фондом прямых инвестиций.
Врач рассказал, что нельзя делать в день вакцинации от коронавируса

Системы помощи водителям когда-нибудь убьют их самих: новое исследование

Исследование показало, что 76% сбоев на дорогах общего пользования связаны с «потерей направления» системой удержания автомобиля в полосе движения или «неустойчивым положением в полосе».

У Мінську почалася активна зачистка вулиць від демонстрантів, є затримані і постраждалі

Telegram-канал Наша Ніва повідомляє, що в Серебрянці демонстранти кілька разів намагалися зібрати барикади, але силовики їх розібрали і почали бити протестувальників кийками.

Россия может изменить налоговые соглашения с Швейцарией и Гонконгом

В ходе совещания в формате видеоконференции Владимира Путина с членами правительства вице-премьер Алексей Оверчук заявил, что Россия может изменить соглашения об избежании двойного налогообложения с Швейцарией и Гонконгом.

Євросоюз пригрозив санкціями за сфальшовані вибори в Білорусі

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у вівторок ввечері оприлюднив заяву від імені 27 країн-членів Євросоюзу щодо подій у Білорусі, у якій міститься погроза санкцій за насильство і фальсифікації виборів.

Прозорий механізм списання боргів за газ гарантує збереження 100 тис. робочих місць, – ФРУ

Раніше повідомлялося, що Асоціація газового ринку України підтримала механізм зі списання заборгованості по всьому ланцюжку доставлення газу для населення і підприємств ТКЕ, запропонований у законопроєкті 3800-1.

Бережіть голову. Вчені виявили новий серйозний ефект коронавірусу

Згідно з новою статтею доцента психології Мічиганського університету Наталі С. Тронсон, у нового коронавірусу SARS-CoV-2 може бути набагато більше негативних наслідків для організму, ніж вчені припускали раніше.