Интерфакс-Украина
Интерфакс-Украина

ФБР обшукало офіс ріелторської компанії Optima Коломойського в США

Федеративне бюро розслідувань (ФБР) 4 серпня провело обшуки в офісі ріелторської компанії Optima, власником якої є екс-акціонер ПриватБанку Ігор Коломойський, розташованого в центрі Клівленда (штат Огайо, США) у бізнес-центрі One Cleveland Center, повідомило американське видання Cleveland.com у вівторок.
Подробнее о событии
Радiо Свобода
Интерфакс-Украина
Новое Время (НВ)
Украинская правда
LB.ua
ЛІГА.net
Espreso TV

Массовые убийства в Ленобласти в годы ВОВ требуют признать геноцидом

Артем Коротаев / Известия Генпрокуратура РФ направила в суд заявление с требованием признать геноцидом массовые убийства мирного населения в деревне Жестяная Горка в Ленобласти во время Великой Отечественной войны.

Польща і Угорщина створять інститут верховенства права для протидії ЄС

На саміті ЄС у липні було домовлено, що наступний спільний бюджет блоку на 2021-2027 роки та доступ до пов'язаного фонду відновлення економіки після пандемії коронавірусу, повинні включати умови що держави-члени дотримуються верховенства права.

У Вірменії усім чоловікам із мобілізаційного резерву заборони виїзд з країни

"Згідно з рішенням уряду, обмежується виїзд з країни чоловіків, які перебували в мобілізаційному резерві: рядовий, молодший і вищий сержантський склад до 48 років, молодший офіцерський склад до 50 років і вищий офіцерський склад до 55 років", - наголошується в повідомленні вірменського уряду.

Дослідження: спостереження за милими тваринами знижує стрес на 50%

Під час перегляду милих відео з квокками вчені спостерігали за показниками артеріального тиску і серцевих скорочень — зазначається, що обидва показники впали у всієї групи з максимальним показником 24,4%.

Трамп пропонував свою доньку Іванку на роль віцепрезидента США – Bloomberg

Нинішній президент США Дональд Трамп ще під час передвиборчої кампанії 2016 року обговорював питання висунення його дочки Іванки кандидатом на пост віцепрезидента країни замість Майкла Пенса.

Forbes розкрив реальну місію американських бомбардувальників у Чорному морі

На думку американських журналістів, реальна місія польоту бомбардувальників B-52 в Чорному морі могла полягати у вивченні російських загоризонтних радіолокаційних станцій, які, судячи з усього, використовувалися для виявлення літаків НАТО.

Спасибо, что живой: Стоит ли единственному выжившему в катастрофе под Харьковом ждать компенсацию?

На следующий день к месту катастрофы прибыл президент Украины Владимир Зеленский, который, помимо прочего, на своей странице в Facebook отметил, что государство должно предоставить компенсации тем, кто потерял близких, ведь "Украина не забывает своих героев".

В Україні скасували заборону на в’їзд іноземців

Норма постанови Кабінету Міністрів України № 641 про заборону на в'їзд іноземців на територію України до 00:00 28 вересня втратила чинність, і з понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд до України.

Рада сьогодні планує внести зміни до держбюджету на 2020 рік щодо ринку природного газу

Нагадаємо, народні депутати відхилили проект закону, який пропонує розширити напрями надання у 2020 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання державного сектору економіки, спричинені запровадженням карантинних обмежень, викликаних COVID-19.

Міноборони невизнаної НКР повідомило про 31 загиблого військовослужбовця в зоні конфлікту в Карабаху

Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) опублікувало імена ще 15 загиблих військовослужбовців у результаті боїв з Азербайджаном в зоні карабахського конфлікту, що почалися в неділю.