Агроном назвала главные полезные свойства борщевика

Борщевик, который считается одним из самых опасных сорняков, имеет несколько полезных свойств. Об этом рассказала агроном Елизавета Тихонова. Она считает, что это растение можно использовать в качестве удобрения, поскольку оно способно стимулировать рост.
С чего всё началось
Радио Sputnik

«Чистое зло» для дачников? Не совсем. Агроном раскрыла пользу борщевика

Агроном Елизавета Тихонова рассказала в интервью радио Sputnik об одном из уникальных свойств борщевика, которое способно принести большую пользу на дачном участке.
Радио Sputnik4 июля в 19:00

«Забирайся, ніхто не хоче крові»: Алексієвич закликала Лукашенка піти

Нобелівська лауреатка з літератури Світлана Алексієвич закликала чинного президента Олександра Лукашенка піти у відставку на тлі масових протестів і їх жорсткого придушення в Білорусі.
«Забирайся, ніхто не хоче крові»: Алексієвич закликала Лукашенка піти

Киев подготовил концепцию правосудия для Крыма и Донбасса

С целью преодоления юридических моментов конфликта на Донбассе в 2019 году по распоряжению президента Украины Зеленского была создана группа, которая представила сегодня «концепцию правосудия переходного времени».

В Ираке прогремел взрыв при прохождении колонны международной коалиции

Взрывное устройство сработало во время прохождения колонны международной коалиции во главе с США в районе города Батха на юге Ирака, сообщает телеканал "Ас-Сумария" со ссылкой на МВД страны.

Кравчук запропонував замінити формулювання «особливий статус Донбасу»

Читайте також: Особливий статус Донбасу: Кулеба відреагував на вимогу Росії про проект поправок до Конституції У лютому-березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича провела спецоперацію по анексії Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області і пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

«На рішення ніхто не вплинув». У Білорусі з державного телеканалу звільнився відомий телеведучий

Раніше голова інформаційного агентства Белтелерадіокомпанії Сергій Казловіч звільнився з телеканалу Білорусь 1. Також про звільнення повідомила і телеведуча СТВ Тетяна Бородкіна.

В Украине расширили поставляемый модельный ряд авто из США с пробегом

В торговой сети АИС к уже ранее предложенным к покупке хедлайнерам - Volkswagen Jetta, Chevrolet Cruze, Honda CRV в предлагаемый модельный ряд авто из США с пробегом добавились: Ford Focus – компактный автомобиль, который отличается практичностью и удобством при невысокой стоимости.

Українцям підвищать мінімальні зарплати: коли і де візьмуть гроші

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає підвищення мінімальної зарплати з 4723 грн до 5000 грн вже з 1 вересня 2020 року.

Дача Зеленського в Конча-Заспі обходиться держбюджету в 3,5 млн грн

Документом, що надійшов у відповідь на офіційний запит депутата, зазначено, що утримання колишньої "держдачі Ющенка" коштує країні 3 млн 429 тис грн. До того ж, перед переїздом президента, у маєтку був зроблений незначний ремонт за 1 млн 300 тис. грн. До речі, кошти на утримання державної дачі передбачені в бюджеті, не залежно від того, чи живе там хтось чи ні.

У Берегові презентувалися виставкою учасники 7-го Закарпатського симпозіуму скульпторів (ФОТО)

Виставку невеликих скульптур учасників VII Закарпатського симпозіуму скульпторів відкрили 11 серпня в приміщенні Генерального консульства Угорщини в м. Берегові.

Як подолати стрес?

Стрес давно став частиною нашого життя. Саме він є одним із основних чинників, які викликають 86% захворювань.