112.ua
112.ua

Amazon презентував новий тизер-трейлер другого сезону серіалу «Пацани»

У другому сезоні повернеться весь акторський склад серіалу плюс кілька новачків, які приєдналися до касту. Зокрема, у новому трейлері, серед іншого, з'явився новий персонаж - Штормфронт (Ая Кеш), яка має здатність управляти блискавками. Прем'єра нового сезону серіалу "Пацани" очікується 4 вересня.
Реклама

Вдову репера Енді Картрайта захищатиме адвокат російського історика, який убив і розчленував студентку

Читайте також: Руки в рюкзаку, голова у квартирі - російський історик розчленував аспірантку Нагадаємо, що після виявлення в квартирі в центрі Петербурга розчленованого тіла 30-річного українського репера Енді Картрайта (Олександра Юшка) було порушено кримінальну справу про вбивство.

В Україні почав роботу ринок природного газу для населення

З початком серпня в Україні почав роботу ринок природного газу для населення, завдяки якому споживачі отримали можливість вибирати і змінювати постачальників, а також надійний захист від форс-мажорів, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.
В Україні почав роботу ринок природного газу для населення
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Экс-глава «ВСМПО-Ависмы» Воеводин стал фигурантом уголовного дела

Как стало известно "Ъ-Урал", по факту хищения средств ПАО «Корпорация "ВСМПО-Ависма"» возбуждено уголовное дело по ч. 4 ст. 159 УК РФ (мошенничество, совершенное группой лиц по предварительному сговору в особо крупном размере).

Ремейк Resident Evil 3 разошелся тиражом в 2,7 миллиона копий

Общий тираж игровых серий Capcom: Resident Evil – 103 миллиона копий Monster Hunter – 64 миллиона копий Street Fighter — 45 миллионов копий Mega Man — 36 миллионов копий Devil May Cry — 22 миллиона копий Dead Rising — 14 миллионов копий Напомним, ремейк зомби-хоррора, Resident Evil 3, вышел 3 апреля на PlayStation 4, Xbox One и ПК.
Реклама

Год без договора о РСМД: МИД России подвел итоги

Размещение Вашингтоном наземных ракет средней и меньшей дальности (РСМД) в различных регионах мира вызовет незамедлительное реагирование России, - заявили сегодня в МИД РФ, подводя итоги года без Договора о ракетах средней и малой дальности (РМСД).
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Головою «Укренерго» обрано Кудрицького

Як повідомлялося, Нацрада НЕК "Укренерго", згідно з пропозицією Міністерства фінансів України, статутом компанії і рішенням наглядової ради від 6 грудня 2019 року оголосила конкурс на посаду голови правління компанії в середині січня.

Стефанчук допустив винесення питання про особливий статус Донбасу на референдум

Перший заступник голови Верховної Ради, представник президента в парламенті Руслан Стефанчук дав зрозуміти, що питання про надання Донбасу особливого статусу може бути винесено на всеукраїнський референдум.
Реклама
Реклама
Реклама