ЗРС С-500 «Прометей» поступят в войска в ближайшие годы

Поставки зенитных ракетных систем С-500 "Прометей" в Вооруженные силы РФ запланированы на ближайшие годы. Об этом сообщил начальник зенитно-ракетных войск ВКС России Сергей Бабаков.
С чего всё началось
По его словам, на вооружение зенитных ракетных войск уже начали поступать перспективные зенитные ракетные системы С-350 "Витязь", сообщает
газета "Красная звезда".
Реклама

Стало відомо, куди везли селітру, яка вибухнула в Бейруті. Документ

У документі, підписаному в грузинському Батумі 23 вересня 2013 року тодішнім капітаном Rhosus В'ячеславом Абакумовим, в якості постачальника зазначено акціонерне товариство "Руставі Азот", в якості одержувача – міжнародний банк Мозамбіку.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Колишній чиновник МВС став заступником голови Офісу президента

Тривалий час працював у органах внутрішніх справ, зокрема обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС України, а з 2014 року займався адвокатською практикою, очолював адвокатське об’єднання.
Реклама
Реклама

У крові Єфремова після ДТП знайшли сліди марихуани та кокаїну

Згідно з матеріалами справи, зачитаним 5 серпня в Пресненському суді Москви, актор Михайло Єфремов у момент ДТП зі смертельними наслідками був п'яний, а також під впливом марихуани та кокаїну.
Реклама

Poco готовит ответ OnePlus Nord

Компания штампует смартфоны, которые внешне и технически полностью повторяют модели Redmi и только шильдик Poco выдает принадлежность устройств этой марке.
Реклама

У Львові медики врятували шестирічну дівчинку від екзотичної недуги

Читайте також: На Львівщині вперше в Україні в 6-річної дівчинки виявили рідкісну хворобу, пов'язану з Covid-19 Медики не приховують, що їх насторожив стан та вік дівчинки – 6 років, бо хвороба Кавасакі вражає менших дітей.

Росія випустила винищувач через розвідників США над Чорним морем. Відео

Російський винищувач Су-27 зі складу чергових по ППО сил Південного військового округу піднімався в повітря над нейтральними водами Чорного моря для перехоплення літаків-розвідників США.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама