Gamer-Info.com
Gamer-Info.com

Армия роботов времен Французской революции – Steelrising

Разрабатываемый проект не является продолжением какой-либо из прошлых игр, но представляет совершенно новый мир – альтернативную вселенную времен Французской революции, где под контролем короля Луи XVI находится целая армия роботов.

В ПФУ назвали середню зарплатню в Україні за червень

Як повідомляв УНН, президент України Володимир Зеленський заявив про збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн. Нагадаємо, згідно з прогнозом соціально-економічного розвитку України на наступні три роки, мінімальна зарплата у 2021 році підвищиться до 6250 грн в середньому, а у 2023-му зросте до понад 7 тисяч грн.

Посольство США передало правоохоронцям засоби захисту

"У рамках нашої міжнародної технічної допомоги Відділ з правоохоронних питань Посольства США передав засоби індивідуального захисту від Covid-19 нашим українським партнерам з Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України", - сказано у повідомленні.

В России выпустили первую партию вакцины от коронавируса

Несмотря на критические замечания со стороны немецких и американских ученых по поводу реалистичности разработки в России первой в мире вакцины от коронавируса, Минздрав РФ уже отчитался о выпуске первой партии.