Интерфакс-Украина
Интерфакс-Украина

Астероїд розміром з футбольне поле пролетить у 13,2 млн кілометрах від Землі

Потенційно небезпечний астероїд 2009 PQ1 пролетить у півтора десятках мільйонів кілометрів від Землі в середу. За розрахунками NASA, діаметр астероїда складає від 84 до 190 метрів. Для порівняння: середня довжина футбольного поля складає близько 100 метрів.
С чего всё началось
Как отметила ранее в разговоре с РИА Новости
аспирант отдела Солнечной системы Института астрономии РАН (ИНАСАН) Екатерина Ефремова, никакой опасности для землян небесное тело не представляет, так как оно пролетит на очень далеком расстоянии.
Подробнее о событии
Високий Замок
Высокий Вал (Чернигов)
Интерфакс-Украина
Показать все источники

ФБР почало розслідування справи про відправку Трампу посилки з отрутою

Співробітники Федерального бюро розслідувань спільно з Секретною службою США і Поштовою інспекційною службою приступили до розслідування в зв'язку з отриманням поштовою установою уряду підозрілого листа, повідомляється на сайті офісу ФБР у Вашингтоні, передає УНН.

ВПС Великої Британії почали безпрецедентну операцію біля кордонів Росії — Sunday Times

Повідомляється, що, починаючи з останнього тижня серпня, 28 літаків Військово-повітряних сил Британії помітили біля кордонів Росії в районі Чорного моря й поблизу узбережжя Кольського півострова.

Названы риски для Украины в случае остановки «Северного потока — 2»

В случае остановки проекта «Северный поток — 2» украинская газотранспортная система (ГТС) окажется под угрозой, заявил депутат Верховной рады от партии «Оппозиционная платформа — За жизнь» Юрий Загородний.

СРОЧНО: Враги готовят удар по Сирии и России

Разведке стало известно о намерении террористов совершить в Сирии провокационные атаки с применением химического оружия для последующего требования смены легитимной власти и вывода российских войск, которых обвинят в потворстве военным преступникам.

США направили більше військ до Сирії через Росію: її звинувачують у провокуванні масштабної ДТП

У п'ятницю, 18 вересня, військові заявили, що направляють на північний схід Сирії бойові машини Bradley, вдосконалену радарну станцію, більше винищувальних патрулів, а також підкріплення зі 100 військовослужбовців.

Смертність від коронавірусу за останню добу впала майже на третину

За останню добу 18 вересня кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні збільшилася на 3240 до 172712, кількість померлих від захворювання - на 48 осіб до 3516 у порівнянні з попередньою добою, при цьому за добу кількість нових випадків захворювання збільшилася на 0, 37%, нових летальних випадків - зменшилася на 29,4%.