Астраханские пенсионеры участвуют во всероссийском конкурсе

Дистанционный конкурс «Минувших дней святая память», объявленный Астраханским научно-методическим центром народной культуры для театральных коллективов, объединил творческих пенсионеров для записи видеоверсии спектакля.

Дача Зеленського в Конча-Заспі обходиться держбюджету в 3,5 млн грн

Документом, що надійшов у відповідь на офіційний запит депутата, зазначено, що утримання колишньої "держдачі Ющенка" коштує країні 3 млн 429 тис грн. До того ж, перед переїздом президента, у маєтку був зроблений незначний ремонт за 1 млн 300 тис. грн. До речі, кошти на утримання державної дачі передбачені в бюджеті, не залежно від того, чи живе там хтось чи ні.

ОПЕК спрогнозувала зниження світового попиту на нафту в 2020 році

ОПЕК трохи погіршила прогноз щодо світового попиту на нафту в 2020 році, знову очікує падіння на 9,1 млн барелів на добу, при цьому в 2021 році продовжує очікувати рекордно високе зростання попиту в 7 млн барелів на добу.

Microsoft розкрила технічні характеристики та ціну Surface Duo

Додаток Google Phone став доступний у бета-версії майже всім Android смартфонам У Windows 10 виявили проблему із диспетчером облікових даних Microsoft Xbox Series X може коштувати дешевше, ніж Sony PS5 Технічні характеристики Surface Duo В той час як дизайн Surface Duo був розкритий ще в жовтні, характеристики трималися в секреті.

Кравчук запропонував замінити формулювання «особливий статус Донбасу»

Читайте також: Особливий статус Донбасу: Кулеба відреагував на вимогу Росії про проект поправок до Конституції У лютому-березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича провела спецоперацію по анексії Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області і пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

Кулеба озвучив офіційну позицію МЗС щодо протестів у Білорусі

Як повідомляв УНН, раніше міністри закордонних справ Литви, Польщі та України, що входять до складу країн Люблінського трикутника, зробили спільну заяву щодо ситуації в Білорусі і закликали владу країни утриматися від застосування сили і звільнити всіх затриманих.

Тихановська, яка залишила Білорусь, готує нове звернення – МЗС Литви

Повідомлення глави МЗС Литви (Twitter Linas Linkevicius) Як повідомляв OBOZREVATEL: головна конкурентка Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлана Тихановська виїхала з Білорусі до Литви.