Автомобили Skoda получили новый руль и дополнительные опции

Пресс-служба автомобильного бренда Skoda сообщила об обновлении всего модельного ряда 2021 года. Чешские машины получили новое рулевое колесо, несколько дополнительных опций и более экологичные моторы.
Реклама

Сокол Жириновского задержан по подозрению в убийствах в составе ОПГ

В Москве 8 июля СКР сообщил о задержании губернатора Хабаровского края Сергея Фургала по подозрению в покушении на убийство и двух убийствах предпринимателей при отягчающих обстоятельствах, совершённых ОПГ в 2004-2005 годах в Хабаровском крае и Амурской области.
Сокол Жириновского задержан по подозрению в убийствах в составе ОПГ
Реклама
Реклама

Постраждалим від пожеж на Луганщині виділять гроші для придбання житла

Постраждалі від пожеж у Луганській області отримають по 300 тисяч гривень компенсації на придбання житла, ще буде виділено по 20 тисяч гривень кожному жителю та окрема компенсація сім’ям загиблих.
Реклама

Военные Венесуэлы сбили неопознанный американский самолет

«CEOFANB сообщает, что командование Единой аэрокосмической обороны обнаружило в ночь на 8 июля в воздушном пространстве страны воздушное судно с бортовым номером США и нейтрализовало его, согласно закону, самолетами нашей военной авиации», — говорится на странице венесуэльского командования в Twitter.

Китай назвав умову, за якої приєднається до переговорів США й Росії щодо ядерної зброї

Дипломат пропонує зрівняти кількість боєголовок в США і в Китаю Пекін озвучив умову для своєї участі в переговорах Росії і США – скорочення ядерного озброєння США до китайського рівня.
Реклама

З третьої спроби суддя Вовк відпустив Порошенка без будь-яких обмежень

Суддя Печерського суду Києва переніс засідання щодо обрання запобіжного заходу п’ятому президенту Петру Порошенку на 1 липня, а пізніше оголосив перерву в засіданні до 8 липня.

У Росії заарештували Івана Сафронова: ФСБ звинувачує його в роботі на спецслужби Чехії

Сафронов, згідно з матеріалами справи, нібито був завербований Чехією в 2012 році, а в 2017-му отримав завдання від співробітника чеської спецслужби і "через інтернет" передав йому відомості про військово-технічне співробітництво Росії з Африкою та Близьким Сходом.
Реклама

Великобритания продлила санкции в отношении убитого иранского генерала

Отвечающее за санкционную политику подразделение Министерства финансов Великобритании продлило санкции в отношении иранского генерала Касема Сулеймани, погибшего в результате американского авиаудара в аэропорту Багдада.

Протести в Сербії пояснили спробою захоплення влади

Міністр внутрішніх справ Сербії Небойша Стефанович пояснив останні акції протесту в Белграді спробою захоплення влади тими, хто бажає прийти до керівництва країною без участі у виборах, повідомляє РБК з посиланням на радіостанцію B92.
Реклама
Реклама

Суд разрешил британскому банку Cynergy не платить по долгу Вексельбергу

Высокий суд Англии, а теперь и Апелляционный суд признали, что Cynergy соблюдали условия кредитного договора — если бы они не перестали платить по кредиту, то США могли ввести вторичные санкции против самого банка, за транзакции с лицом, находящимся по персональными американскими санкциями.

КСУ розгляне справу щодо конституційності мовного закону

У вівторок, 7 липня, о 10.00 Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі усного провадження розгляне справу за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про забезпечення функціонування української мови як державної“ від 25 квітня 2019 року № 2704–VIII (далі – Закон).
Реклама
Реклама

Литва слідом за Латвією заборонила трансляцію каналів RT

Нагадаємо, Національна рада з електронних ЗМІ (НРЕЗМІ) Латвії минулого тижня вирішила заборонити на території країни трансляцію семи програм російського пропагандистського телеканалу RT, який раніше був відомий як Russia Today, мотивуючи тим, що канал перебуває під фактичним контролем і одноосібним управлінням Д. Кисельова.
Реклама
Реклама
Реклама