InfoCar.ua
InfoCar.ua

Cullinan, goodbye: к выходу готовится 670-сильный внедорожный лимузин

Новинка от тюнинг-компании ателье Aznom Automotive и дизайн-центра Camal Studio должна быть представлена в сентябре нынешнего года. Новый внедорожный лимузин получит название Aznom Palladium. Необычный автомобиль разрабатывается силами тюнинг-ателье Aznom Automotive и дизайн-центра Camal Studio.

Білл Гейтс заявив, що зміни клімату більш небезпечні, ніж коронавірус

Чому Білл Гейтс став головним "чипувальником" людства і як борються з фейками про це Коронавірус нового типу COVID-19 був вперше діагностований у китайському місті Ухань 31 грудня 2019 року.
Білл Гейтс заявив, що зміни клімату більш небезпечні, ніж коронавірус

Мальта и Люксембург согласились повысить налоги на доходы из России

Мальта и Люксембург в целом согласились на предлагаемые российской стороной условия по налогам на выплату доходов из России, переговоры с ними об изменении соглашений об избежании двойного налогообложения (СИДН) будут оперативно завершены после окончания аналогичных переговоров с Кипром.

Зеленський розповів, як хоче «остаточно закрити кейс війни»

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що на наступній зустрічі лідерів Нормандської четвірки в Берліні будуть зафіксовані успіхи перемир'я в Донбасі, що дозволить рухатися далі для остаточного припинення війни.

ЄС закликав Білорусь провести «мирні, вільні та справедливі» вибори

Від імені ЄС Боррель закликав білоруську владу гарантувати реалізацію всіх політичних прав кандидатів, уникати застосування сили проти мирних демонстрантів, утриматися від подальших затримань спостерігачів за виборами, мирних демонстрантів, кандидатів і членів їх команд і негайно звільнити всіх активістів, правозахисників, блогерів і журналістів, затриманих за політичними мотивами.

РФ получила от Fitch суверенный рейтинг BBB со стабильным прогнозом

Согласно результатом экспертного заключения аналитиков агентства Fitch, в Российской Федерации краткосрочные рейтинги дефолта эмитента во всех национальных получили подтверждение на уровне «F2».

У Мінську винесли вирок діджеям, які включили пісню Цоя на мітингу

Центральний районний суд Мінська в п'ятницю, 7 серпня, відправив під арешт на 10 діб звукооператорів Кирила Галанова і Владислава Соколовського, які напередодні під час мітингу в Мінську включили пісню Віктора Цоя "Перемен".