Байден на зустрічі з Путіним заявив про незмінну підтримку України

Президент США Джо Байден заявив, що його країна продовжить незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Про це повідомив Байден на пресконференції після зустрічі президентів у Женеві, інформує "Європейська правда".
Показать все источники
Интересное

Путин подтвердил, что Россия продолжит предоставлять Турции помощь в тушении пожаров

Президент России Владимир Путин в телефонном разговоре с турецким коллегой Реджепом Эрдоганом подтвердил, что Москва продолжит предоставлять Анкаре всестороннюю помощь в тушении лесных пожаров.

Амоако Боафо нарисует «Суборбитальный триптих» на космической ракете

20 июля 2021 года основатель компании Amazon и самый богатый человек в мире Джефф Безос в компании с братом, профессиональным астронавтом, и 18-летним нидерландским космическим туристом совершили суборбитальный полет на ракете New Shepard на высоте 100 км от Земли.

Політ корабля Starliner компанії Boeing до МКС перенесено на 3 серпня

Другий випробувальний політ у безпілотному режимі космічного корабля CST-100 Starliner корпорації Boeing до Міжнародної космічної станції (МКС), який був відкладений через інцидент з російським модулем "Наука", планується здійснити 3 серпня, повідомили в NASA.

Модуль «Аполлон-11» все еще может оставаться на орбите Луны

Легендарный американский модуль «Аполлон-11», который позволил возвратить астронавтов Нила Армстронга и Базза Олдрина на орбиту Луны, а оттуда – на Землю, все еще может кружить вокруг нашего спутника.

Влада має припинити ввезення в Україну «євроблях», а вже потім перейматися глобальним потеплінням – ФРУ

Раніше Європейська Бізнес Асоціація заявила, що екомодернізація вітчизняної промисловості має відбуватись за значної фінансової підтримки держави, а не лише коштів бізнесу.

Для Big Tech Китая июль стал худшим месяцем с 2008 года

Investing.com — После того, как Пекин предпринял решительные шаги по подавлению местных технологических гигантов, для акций крупнейших китайских компаний, котирующихся в США, июль оказался худшим месяцем со времен мирового финансового кризиса, так как инвесторы во всем мире начали в спешном порядке избавляться от этого «балласта», пишет Financial Times.

В Росії водіїв з серйозними захворюваннями будуть автоматично позбавляти прав

Російських водіїв, у яких виявили серйозні захворювання, автоматично позбавлять прав, про це йдеться в проекті поправок до закону "Про безпеку дорожнього руху", пише газета "Коммерсант", інформує УНН.

У Сумській лікарні відкрили змішане реабілітаційне відділення

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав новостворене змішане реабілітаційне відділення "Слобожанщина", яке від 2 серпня поточного року починає функціонувати в КНП "Клінічна лікарня № 5".