Mind
Mind

Баржа, здатна добудувати «Північний потік 2», увійшла в води Данії

Судно прямує в німецький порт Мукран, де зберігаються труби для будівництва газопроводу Російська баржа "Фортуна" з системою якірного позиціонування вийшла з німецького порту Мукран наступного дня після того, як влада Данії дозволила суднам цього типу брати участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2".
Подробнее о событии
Mind
УНН
Показать все источники

Володин поручил продолжить проверку двойного гражданства депутатов

Председатель Госдумы Вячеслав Володин попросил комитет нижней палаты парламента по безопасности и противодействию коррупции направить запросы в МИД, МВД, ФСБ и СВР по поводу наличия у депутатов иностранного гражданства.

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.

Колишній адвокат Трампа пообіцяв розповісти про його змову з Росією на виборах 2016 року

Що розповіла про Трампа його племінниця, чия книга стала бестселером ще до виходу Коен зазначає, що не мали рації ні ті, хто вважав, що Трамп був обманщиком під контролем Росії, ні ті, хто вважав, що весь скандал з Росією був полюванням на відьом.

«Моя солодка булочка»: Санта Дімопулос показала кумедну доньку-копію чоловіка

Фоловери Санти зауважили, що дівчинка неймовірно схожа на тата: Ну це ж треба, копія тата Яка гарна дитина, я не можу Приголомшлива міміка у дитини Нагадаємо, декілька місяців тому Санта Дімопулос розповіла, що у неї виявили антитіла до коронавірусу, яким вона не хворіла.

В России рассказали о мощном «геофизическом» оружии США

Американская программа High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) предполагала создание геофизического оружия, предназначенного для изменения климата в отдельных регионах планеты, уверяет в «Военно-промышленном курьере» заместитель президента Российской академии ракетных и артиллерийских наук (РАРАН) по информационной политике, доктор военных наук Константин Сивков.

Опрос показал недоверие врачей к вакцине от коронавируса

Сенатор о регистрации отечественной вакцины от COVID-19 66% респондентов заявили, что у них нет достаточных данных об эффективности препарата, больше половины опрошенных указывают на беспокоящий их факт, что вакцина была создана за «слишком короткое время», уточняет «Свободная пресса».

Кравчук запропонував замінити формулювання «особливий статус Донбасу»

Читайте також: Особливий статус Донбасу: Кулеба відреагував на вимогу Росії про проект поправок до Конституції У лютому-березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича провела спецоперацію по анексії Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області і пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

Вчені пояснили, чому у дітей в бідних сім’ях погана пам’ять

Як виявилося, діти з сімей з нижчим доходом в середньому показували гірші результати в тестах на пам’ять і мовні здібності на відміну від своїх однолітків, які жили в сім'ях з більш високим доходом.