Чернівецький Промінь
Чернівецький Промінь

Без Нобелівської премії залишився видатний буковинець

Буковинцю ж випала роль взагалі довести, що саме вона є носієм генетичного коду. А для цього повірити у власну гіпотезу про те, що ДНК таки має відношення до передачі інформації.
Реклама

Санкції працюють. Ключовий партнер Росії у будівництві Північного потоку-2 відмовився від співпраці

Як пояснив представник орендаря «Фортуни», компанія відмовилася надавати трубоукладальну баржу для добудови російського проєкту, який «став мішенню американських санкцій».
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Кравчук заявив, що в Мінських угодах немає вимоги щодо закріплення в Конституції особливого статусу ОРДЛО

Кравчук заявив, що не пропонував кандидатуру Фокіна для роботи в ТКГ щодо Донбасу Нагадаємо, 30 липня Леонід Кравчук погодився очолити делегацію України в ТКГ щодо Донбасу.
Реклама

В России на границе с Казахстаном произошли стычки с мигрантами

«Стычка группы мигрантов с правоохранителями на российско-казахстанской границе на территории Самарской области, видео которой расходится по соцсетям, произошла накануне и была очень быстро локализована без вмешательства представителей Росгвардии», - цитирует текст сообщения «РИА Новости».
Реклама

В РФ предложили увеличить скидки на услуги ЖКХ для многодетных семей

Председатель Национального родительского комитета, член Общественной палаты России Ирина Волынец обратилась к правительству с предложением увеличить скидки на оплату услуг ЖКХ для многодетных семей на фоне пандемии.
Реклама

Побиття української топмоделі: поліція Туреччини відкрила провадження

Водночас турецькі ЗМІ опублікували відео, яке нібито має довести, що Дарину згодом і вже вдома побив її хлопець, а охорона клубу тут ні до чого - принаймні, з такими підписами кадри розлітаються соцмережами.
Реклама
Реклама
Реклама

Референдум про особливий статус Донбасу прокоментував Стефанчук

На питання щодо можливості винесення на референдум питання про надання особливого статусу Донбасу або Криму Стефанчук відповів, що на референдум може бути винесено будь-яке питання, яке побажає український народ.

Зеленський VS Аваков: президент пояснив міністру, хто керує країною

За словами Подоляка, Аваков не рідко намагався перетягнути на себе функції президента, але Зеленський делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і лише він визначає ключові напрямки, а в Арсена Борисовича – безпека.
Реклама