УНИАН
УНИАН

Білл Гейтс розповів, коли закінчиться пандемія коронавірусу

Пандемія коронавірусу закінчиться в найкращому випадку в 2022 році. Такий термін назвав засновник компанії Microsoft Білл Гейтс в інтерв'ю телеканалу Fox News.
Подробнее о событии
Українська служба Голосу Америки
Aspi News
Апостроф
УНИАН
УНН

В Минздраве отрицают информацию Reuters по приостановке испытаний российской вакцины

Ранее зарубежные эксперты высказывали серьезную обеспокоенность в связи с тем, что препарат под торговой маркой "Спутник" был зарегистрирован до проведения третьей фазы испытаний.

Первый канал подаст в суд на лидера партии коммунистов из-за критики шоу «Голос»

Первый канал подаст в суд на лидера партии «Коммунисты России» Максима Сурайкина, критика Сергея Соседова и актёра Станислава Садальского из-за их претензий к песенному шоу «Голос», говорится в сообщении канала, которое есть в распоряжении «Открытых медиа».

Азербайджанские военные приблизились в Карабахе к ключевому городу Шуши

Президент непризнанной Нагорно-Карабахской Республики (НКР) Араик Арутюнян сообщил, что азербайджанские военные приблизились на расстояние 5 км к стратегическому городу Шуши.

Експерт: Газ продовжить дорожчати

Директор спеціальних проектів науково-технічного центру Психея, експерт з державної політики в паливно-енергетичному комплексі Геннадій Рябцев повідомив, що ціни на газ в Україні будуть рости не тільки до кінця року, але і протягом всієї зими.

Що сказав би доктор Хаус. У деяких хворих, які перенесли COVID-19, з’являються антитіла, що атакують організм

«Можливо, ви могли б краще допомогти відповідним пацієнтам за допомогою деяких з цих більш агресивних препаратів і очікувати кращих результатів», — сказав Метью Вудрафф, імунолог з Університету Еморі в Атланті та провідний автор роботи.

«Барселона» потролила «Ювентус»: «Раді, що ви побачили GOAT на своєму полі»

Клуб написав у Twitter "Ми раді, що ви змогли побачити GOAT на своєму полі" та прикріпив фото Ліонеля Мессі.GOAT (Greatest of All Time) означає найкращий за всі часи, "коза" використовується для опису найкращого гравця.

Росія пропонувала свою допомогу Пучдемону для захисту незалежної Каталонії

У телефонних розмовах довірена особа колишнього лідера Карлеса Пучдемона Віктор Тарадельяс повідомляє главі іспанського регіону, що якась російська група пропонує для захисту нової держави 10 тис. російських солдатів і оплату зовнішнього боргу нової країни.