Болгары вступились за Россию и унижают американцев

Различные оппозиционеры, Навальный, активисты "Голоса" и другие маргиналы пытались дискредитировать избирательный процесс в РФ, а их кураторы в Штатах сделали наглые заявления.

Глави МЗС країн ЄС домовилися готувати санкції проти білоруської влади

Раніше в п'ятницю міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що глави МЗС країн Євросоюзу не збираються обговорювати на цій відеоконференції введення санкцій проти Білорусі.
Глави МЗС країн ЄС домовилися готувати санкції проти білоруської влади

Лавров и глава МИД Франции обсудили инициативу Путина о созыве СБ ООН

Глава МИД России Сергей Лавров провёл телефонный разговор с французским коллегой Жан-Ивом Ле Дрианом, в ходе которого рассказал об инициативе российского лидера Владимира Путина о срочном созыве онлайн-саммита Совета Безопасности ООН с участием ФРГ и Ирана для обсуждения ситуации в Персидском заливе.
Лавров и глава МИД Франции обсудили инициативу Путина о созыве СБ ООН

Зеленський заявляє, що Україна перебуває на межі другої хвилі COVID-19 і закликав посилити інформкампанію з протидії поширенню хвороби

У зв'язку з черговим антирекордом за кількістю виявлених хворих на коронавірус за добу президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19.

SpaceX побудує в Техасі спеціальний космодром для туристичних польотів

Оголошення про найм направлено на пошук менеджера, який «контролював би розробку першого туристичного космодрому SpaceX від початку до кінця» з кінцевою метою перетворити Бока-Чіка в космодром XXI століття.

В июле в Москве от коронавируса умерли 742 человека

От коронавируса как основной причины смерти в июле в Москве умерло 742 человека, что в два раза меньше, чем в июне, и почти в 4 раза меньше, чем в мае, сообщается на официальном сайте столичного департамента здравоохранения.

Прем’єр Болгарії представив проєкт змін до Конституції і заявив про готовність до відставки

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив, що піде у відставку, якщо парламент схвалить його плани з призначення виборів до Великих народних зборів для зміни Конституції.