LB.ua
LB.ua

Через розлив нафти на острові Маврикій оголосили режим екологічної НС

Влада острівної держави Маврикій, що знаходиться в Індійському океані на схід від Мадагаскару, оголосила режим надзвичайної екологічної ситуації через розлив нафти з вантажного судна.
Подробнее о событии
Mind
LB.ua
Показать все источники

Спецпосланник Трампа предложил РФ заключить меморандум о вооружениях

Вашингтон предлагает России продлить срок Договора о сокращении стратегических наступательных вооружений минимум на пять лет, чтобы выработать новый многосторонний документ как можно быстрее.

«Газпром» замовив додаткові потужності для транзиту у жовтні - «Нафтогаз»

ПАТ "Газпром" (РФ) замовило додаткові потужності для транспортування природного газу через українську ГТС до Європи у жовтні, повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України" в понеділок увечері.

В Барселоне начал работать первый серийный 100% электрический грузовик Renault D Wide Z.E

«Начало серийного производства Z.E. и, в частности, доставка первого на 100% электрического грузовика в Испанию является знаковой вехой в трансформации городской мобильности», – прокомментировал Франсуа Боттинелли.

У Харківській області вчителька вдарила дитину по голові під час уроку

10 вересня в Первомайському ліцеї № 7 на уроці історії в 5-А класі вчителька вдарила книгою дитину по голові, водночас як під час карантину кількість звернень в поліцію про домашнє насильство збільшилася вдвічі.

Белорус заявил о сексуальном насилии со стороны милиции

СМИ Белоруссии сообщили, что мужчина заявил в следственные органы страны о сексуальном насилии со стороны милиции при задержании во время акции протеста в Минске в августе, в Следственном комитете сообщили РИА Новости, что проводят проверку.

Федір Шандор: «Слуга народу» впевнено лідирує в усіх рейтингах

Нагадаємо, що загальнонаціональну політичну партію «Слуга Народу», згідно останніх соціологічних досліджень готові підтримати 25,7% серед тих, хто вже визначився з вибором і має намір взяти участь у голосуванні на місцевих виборах.

У США затримали жінку, яку підозрюють у спробі отруїти Трампа рицином

"Жінку, яку підозрюють у відправленні листа з отруйним рицином президенту США Дональду Трампу, заарештували під час спроби в'їзду в США з Канади на прикордонному переході в штаті Нью-Йорк", - йдеться в повідомленні.

У НАЗК заявили про спроби тиску з боку ДБР

Олександр Новіков розповів, що НАЗК також внесло припис в. о. Директора ДБР Олександру Соколову щодо ненадання працівниками ДБР інформації про конфлікт інтересів у нього та його заступника.