Гал-Інфо
Гал-Інфо

Цьогорічний фестиваль «Пісні народжені війною» підкорить Говерлу

На найвищій вершині України, горі Говерла, відбудеться фестиваль «Пісні народжені війною». Про це сьогодні, 7 липня, розповіли організатори під час брифінгу у Львові.

Новий всесвітній потоп трапиться скоро: вчені назвали терміни

До 2100 року на Землі може трапитися новий всесвітній потоп Nature Під загрозою затоплення опиняться значні частини суші Nature Як повідомляв OBOZREVATEL, учені спрогнозували, що Африканський континент через кілька мільйонів років повинен розділитися на дві частини через розходження тектонічних плит.
Новий всесвітній потоп трапиться скоро: вчені назвали терміни

Рошаль назвал пандемию коронавируса репетицией биологической войны

Президент Национальной медицинской палаты России Леонид Рошаль назвал пандемию коронавируса репетицией биологической войны, сообщает корреспондент агентства «Минск-Новости» со ссылкой на Forbes.

Не дочекався розлучення: чоловіка Гагаріної помітили з новою дівчиною. Фото

Ісхаков гуляв у Ботанічному саду з дівчиною Фото: Super.ru Ісхакова помітили в компанії з новою дівчиною Фото: Super.ru Пізніше фото цієї ж дівчини з'явилося в Instagram-акаунті Дмитра – на ньому вона позує напівоголеною.

Викладачка полтавського вишу перемогла у конкурсі інноваційних ідей

Освітня професійна платформа Independent Petroleum Leaders (IPL) оприлюднила результати конкурсу креативних ідей та інноваційних рішень для нафтогазової сфери України, що проводився серед студентів, викладачів закладів вищої освіти та фахівців нафтогазової сфери.