Украинская правда
Украинская правда

У Єврокомісії назвали країну, чия економіка найкраще переживе пандемію - прогноз

Економіка Польщі цьогоріч переживе найменшу в Євросоюзі рецесію, яка спіткала ЄС у зв’язку з пандемією коронавірусу. Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в опублікованому сьогодні прогнозі Єврокомісії.
Подробнее о событии
Газета.ua
Украинская правда
Показать все источники

«Агресія проти країни!» Лукашенко зібрав Радбез РБ і закликав людей не виходити на вулиці

Президент Білорусії Олександр Лукашенко на шостий день масових протестів і страйків провів засідання Ради безпеки країни, на якому заявив, що проти його країни почалася агресія.
«Агресія проти країни!» Лукашенко зібрав Радбез РБ і закликав людей не виходити на вулиці

Глави МЗС країн ЄС домовилися готувати санкції проти білоруської влади

Раніше в п'ятницю міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що глави МЗС країн Євросоюзу не збираються обговорювати на цій відеоконференції введення санкцій проти Білорусі.

ЕБРР предоставит «Агрофьюжн» EUR10 млн кредита на пополнение оборотного капитала в условиях пандемии

Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) одобрил предоставление фермерскому хозяйству "Органик Системс" (Николаевской обл.), входящему в состав украинской группы компаний "Агрофьюжн" по производству томатной пасты, EUR10 млн на пополнение оборотного капитала в условиях пандемии коронавируса COVID-19.

«Моя солодка булочка»: Санта Дімопулос показала кумедну доньку-копію чоловіка

Фоловери Санти зауважили, що дівчинка неймовірно схожа на тата: Ну це ж треба, копія тата Яка гарна дитина, я не можу Приголомшлива міміка у дитини Нагадаємо, декілька місяців тому Санта Дімопулос розповіла, що у неї виявили антитіла до коронавірусу, яким вона не хворіла.