Українська служба Голосу Америки
Українська служба Голосу Америки

Демонстранти в Портленді підпалили будинок поліцейської профспілки

Влада міста Портленд кваліфікувала дії демонстрантів, які влаштували пожежу в будівлі поліцейської профспілки, як цивільні безлади. Поліція заявила, що троє правоохоронців постраждали під час спроб відтіснити натовп з декількох сотень людей у будівлі Поліцейської асоціації Портленда.

В 2021 году тарифы на электроэнергию для граждан РФ вырастут на 5%

Москва, 27 сентября 2020, 08:29 — REGNUM В 2021 году тарифы на электроэнергию для граждан в Российской Федерации вырастут на 5%. Такие данные следуют из подготовленного Министерством экономического развития России прогноза социально-экономического развития страны на 2021 год и на плановый период 2022 и 2023 годов.
В 2021 году тарифы на электроэнергию для граждан РФ вырастут на 5%

Армія Азербайджану заявила про перехід в контрнаступ на всій лінії фронту в Карабаху

Командування армії Азербайджану прийняло рішення почати контрнаступальну операцію на всьому фронті на лінії зіткнення з самопроголошеним Карабахом, повідомляє міністерство оборони республіки в неділю.

Теория образования Луны из-за столкновения получила подтверждение

Ученые обнаружили в лунных породах новые доказательства того, что Луна, вероятно, образовалась после того, как планета размером с Марс врезалась в протоземлю более 4 миллиардов лет назад Команда под руководством NASA исследовала лунные камни, привезенные на Землю астронавтами миссии Аполлон более 50 лет назад.

Коронавірус: в Україні знову більше 3 тисяч заражень, 56 людей померли

Протягом суботи, 26 вересня, в Україні виявили ще 3 130 випадків Covid-19, 56 заражених осіб померли Джерело: дані РНБО, МОЗ Деталі: Найбільше випадків коронавірусу виявили на Харківщині - 494, при цьому 5 хворих померли.

ВВС США не смогли повторить авиационный трюк российского пилота

Ряд средств массовой информации обратил внимание на опубликованный в Youtube видеоролик, на котором запечатлена попытка истребителя ВВС Соединенных Штатов F-15 Eagle повторить уникальный трюк российского истребителя Су-30СМ, выполненный в конце 2017 года в небе над Сирией.

Google Pixel 4a 5G не выйдет на прилавки до ноября этого года

Сегодня Проссер выложил новый твит, в котором он предполагает, что Google не будет выкладывать «пятый пиксель» на прилавки магазинов вплоть до 15 октября, а 5G-версия Pixel 4a вообще может задержаться аж до ноября.

Камін та більярдний стіл. Внучка Софії Ротару провела екскурсію по своїй новій квартирі в Нью-Йорку

У новій квартирі Євдокименко похвалилася великими панорамними вікнами, каміном, більярдним столом, красивою терасою, спеціальною зоною для перегляду кінофільмів.

В МЗС РФ через дії Німеччини назвали отруєння Навального «постановкою»

Як повідомляв УНН, група американських сенаторів представила законопроект про персональні санкції проти російських офіційних осіб, причетних до отруєння опозиціонера Олексія Навального.

Єрмак заявив, що Тристороння контактна група має збиратися щотижня

Учасники наради, у якій узяли участь представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, констатували, що режим всеосяжного і стійкого припинення вогню, який триває 62-й день, є беззаперечним успіхом на шляху до досягнення миру на Донбасі, пише президентська пресслужба.