Обозреватель
Обозреватель

Дмитро Ярош: Маленька перемога українських сил

В іншому випадку, Україна могла б отримати розширення проросійських анклавів та дестабілізацію внутрішньої ситуації. Звичайно, цього геть недостатньо для системної протидіі кремлівським колаборантам, але знаю, що відміна виборів сприйнята позитивно тими патріотами України, які мешкають на Донбасі.

Зеленський завтра відвідає Харків через аварію під Чугуєвом

Як повідомляли Українські Новини, раніше Офіс Президента заявив, що 20 людей загинули і 2 поранені в результаті аварійної посадки в п'ятницю літака Ан-26 Збройних сил в Харківській області.

Исследователи выяснили, где в организме человек находятся биологические часы

Ученые из американской биотехнологической компании InSilico Medicine в Мэриленде провели исследование, в результате которого выявили, что микробиом кишечника человека – это удивительно точные биологические часы для определения возраста, сообщается на сайте BioRxiv.org.

Боррель нагадав Зеленському про реформи: ЄС – не банкомат

"З початку боротьби ЄС підтримував Україну як її потужний і надійний партнер в сфері економічної інтеграції, підтримки процесу реформ і захисту суверенітету і територіальної цілісності", – зазначив Боррель.

Зеленський заборонив навчальні польоти літаків АН-26 та їх аналогів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що президент Володимир Зеленський доручив міністру оборони Андрію Тарану заборонити навчальні польоти літаків Ан-26 та їх аналогів у Збройних Силах.