LB.ua
LB.ua

До Мінська прибув міністр оборони Росії Шойгу

15 вересня у Білорусь прибули російські десантники. Підрозділи 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії Повітряно-десантних військ Збройних Сил РФ братимуть участь у спільних білорусько-російських навчаннях "Слов'янське братство-2020". Активна фаза навчань пройде з 21 по 23 вересня.
Подробнее о событии
LB.ua
Новое Время (НВ)

До Мінська прибув міністр оборони РФ Шойгу

Новое Время (НВ)16 сентября в 04:51
ZIK
Украинская правда

Вірменія і Азербайджан заявили про загибель цивільних

Обидві країни запровадили військовий стан, Вірменія також оголосила мобілізацію Жертви серед мирного населення Повідомляють, що недільна ескалація з її артобстрілами призвела до загибелі цивільних по обидва боки фронту.

Сын Сергея Левченко задержан по делу о хищении 185 миллионов

Депутат законодательного собрания Иркутской области Андрей Левченко задержан по подозрению в мошенничестве в особо крупном размере (ч. 4 ст. 159 УК РФ), ущерб бюджету области от его действий оценивается в 185 млн руб. В рамках уголовного дела обыск проведен также у отца депутата, бывшего губернатора региона Сергея Левченко.

В бундестаге высказались против вступления Украины в ЕС и НАТО

«Немецкий бундестаг призывает федеральное правительство сохранить нейтралитет Украины, то есть, по возможности, высказываться против принятия страны в Европейский союз и НАТО», — приводит телеканал слова из обращения.

Світові ціни на нафту знизилися

Нагадаємо, світовий ринок нафти 9 березня пережив "чорний понеділок" - найбільше різке падіння цін з 1991 року з початком війни у Перській затоці.

Володимир Зеленський отримав 7 650 грн за наліпки «Велике будівництво»

Джерело: "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро" Деталі: Повідомляється, що 5 сотень наліпок формату А5 коштували по 10 гривень, однак наліпка формату 2000мм х 3000мм обійшлась у 2 650 гривень.

Дивитися ТБ онлайн без прив’язки до місця та часу? З Ланет.TV це легко!

Одним із сервісів інтернет-телебачення є Ланет.TV, який зібрав під своїм «крилом» величезну кількість українських і кращих зарубіжних каналів: новинних та інформаційних, розважальних, пізнавальних, музичних, спортивних, з кіно і серіалами.