TCH.ua
TCH.ua

Допоможіть Емілю провести операцію, яка збереже йому нирки

Еміль Аталян народився з тяжкою патологією - Екстрофія сечового міхура, епіспадія. І вже 17-річному юнаку все ще доводиться із нею боротись.

Зеленський представив стратегію розвитку Закарпаття: захід оформили кольорами і агітками «Слуги Народу»

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Закарпаття взяв участь у презентації стратегії розвитку регіону Відеозапис заходу оприлюднив у Facebook Офіс президента України.

Прокуратура подала иск о ликвидации «Церкви Последнего Завета»

Прокуратура Красноярского края обратилась в суд с иском о ликвидации Курагинской местной религиозной организации «Церковь Последнего Завета» и исключении её из Единого государственного реестра юридических лиц.

Кабмин одобрил проект национального плана восстановления экономики

Отмечается, что главными целями проекта общенационального плана являются «выход на траекторию устойчивого роста экономики, обеспечение восстановления занятости и доходов населения, долгосрочные структурные изменения в экономике».

МЗС Білорусі звинуватило Україну в несамостійності через відмову визнати Лукашенка

МЗС Білорусі розкритикувало низку країн, в тому числі Україну, через їхні заяви про невизнання легітимності Александра Лукашенка, чия таємна інавгурація відбулася напередодні.

Мільярдні борги «Нафтогазу» намагаються перекласти на споживачів, – експерт

Енергетичний експерт Валентин Землянський вважає, що законопроекти, які лобіюються в інтересах НАК "Нафтогаз України", призведуть до того, що 100-мільярдна заборгованість "Нафтогазу" буде оплачена українськими споживачами.

Керівники і колективи українських вагонобудівних підприємств вимагають негайно прийняти програму розвитку вітчизняного вагонобудування

За словам в.о. директора зі збуту та маркетингу компанії "Крюківський вагонобудівний завод" Юрія Брусника, в порівнянні з минулим роком, кількість вагонобудівних і вагоноремонтних заводів скоротилася з 12 (2019 рік) до 7 підприємств (січень-серпень 2020 року); при цьому в серпні-вересні реалізацію вантажних вагонів здійснювало лише 5 підприємств.