Дворкович предрек России самый тяжелый период кризиса

Россия переходит к самому тяжелому периоду кризиса, вызванного пандемией коронавируса. Такое мнение высказал председатель фонда «Сколково» Аркадий Дворкович.
С чего всё началось
ТАСС

Дворкович: Россия только вступает в самый тяжелый период кризиса

Самый тяжелый период кризиса, вызванный пандемией коронавирусной инфекции, только начинается в России. Такое мнение высказал во вторник в ходе международного промышленного марафона "Иннопром онлайн" председатель фонда "Сколково" Аркадий Дворкович.
ТАСС7 июля в 05:24

Медведев заявил о росте числа преступлений со стороны мигрантов

Нехватка мест в центрах временного содержания иностранных граждан в ряде регионов России создает трудности при депортации мигрантов, совершивших правонарушение, в то время как рост числа таких случаев был зафиксирован в июле в Москве, Санкт-Петербурге и ряде других субъектов РФ, руководители которых должны принять меры, заявил зампред Совета безопасности РФ Дмитрий Медведев.

Лукашенко спровокує «майдан» - президенту Білорусі озвучили нові звинувачення

Відомий громадянський діяч та підприємець Валерій Цепкало, якого ЦВК Білорусі не зареєструвала кандидатом у президенти, публічно звинуватив чинного білоруського лідера Олександра Лукашенка у тому, що він усіма можливими способами намагається спровокувати початок "майдану" в країні.

Захворюваність на коронавірус в Іспанії зросла вчетверо, але смертність все одно низька

В Іспанії зафіксовано показники захворюваності, зіставні з показниками під час карантину, в той час як рівень смертності від коронавірусу був значно нижче в липні.

Аваков нагородив поліцейських за ліквідацію «полтавського терориста»

Очільник МВС Арсен Аваков вручив нагородну зброю чотирьом поліцейським, які відзначилися під час затримання, пошуку і знешкодження особливо небезпечного зловмисника на Полтавщині.

В Україні почав роботу ринок природного газу для населення

З початком серпня в Україні почав роботу ринок природного газу для населення, завдяки якому споживачі отримали можливість вибирати і змінювати постачальників, а також надійний захист від форс-мажорів, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.