Апостроф
Апостроф

Дякую за дітей та затишок: Євген Кошовий тепло звернувся до дружини у 13-ту річницю весілля

У день річниці шлюбу комік присвятив дружині зворушливий пост. Публікацію гуморист опублікував на особистій сторінці в Instagram. Кошовий розмістив спільний знімок з дружиною і в черговий раз зізнався їй у своїх теплих почуттях.

Пограничники Беларуси не пустили в страну провокаторов из Латвии

Пограничники обратили внимание на двух подозрительных граждан Латвии спортивного телосложения, как оказалось, 1975 и 1993 годов рождения, в среду во время оформления прибывших пассажиров рейса Лондон-Минск.
Пограничники Беларуси не пустили в страну провокаторов из Латвии

Опрос показал недоверие врачей к вакцине от коронавируса

Сенатор о регистрации отечественной вакцины от COVID-19 66% респондентов заявили, что у них нет достаточных данных об эффективности препарата, больше половины опрошенных указывают на беспокоящий их факт, что вакцина была создана за «слишком короткое время», уточняет «Свободная пресса».

Подозреваемым в убийстве главы ЦПЭ по Ингушетии предъявлено обвинение

Организатору и 11 участникам террористического сообщества предъявлено обвинение по делу об убийстве главы Центра противодействия экстремизму (ЦПЭ) по Ингушетии Ибрагима Эльджаркиева.

Совладелец «Уралхима» предложил создать комитет спасения Белоруссии

Основной владелец "Уралхима" и "Уралкалия" Дмитрий Мазепин, бывший заместитель Российского фонда федерального имущества (РФФИ), замешанного в приватизационных скандалах в 1990-х годах, выступил с заявлением о необходимости создать Комитет национального спасения Белоруссии.

В России выявили 5065 случаев заражения коронавирусом

За последние сутки в России зафиксировали 5065 случаев заражения коронавирусом в 83 регионах, сообщает Информационный центр по мониторингу ситуации с COVID-19.Всего в стране зарегистрировано 912823 случая коронавирусной инфекции в 85 регионах.

Профспілкова позиція щодо розміру мінімальної заробітної плати

Профспілкова позиція щодо розміру мінімальної заробітної плати була затверджена Рішенням СПО об’єднань профспілок та направлена Мінекономіки, Мінфіну, Мінсоцполітики, НТСЕР, СПО сторони роботодавців на національному рівні.

Неможлива діра. ФБР розкрило подробиці нової атаки російських хакерів на США

В Агентстві національної безпеки (АНБ) і Федеральному бюро розслідувань (ФБР) США попередили про нове шкідливе ПЗ, яке не тільки стосується пристроїв на операційній системі Linux, але і «загрожує національній безпеці».

Проти санкцій США за «Північний потік 2» виступили 24 країни ЄС

Санкції США проти «Північного потоку 2» не підтримують у Європейському Союзі — 24 країни ЄС підписали ноту протесту, яка вимагає від Вашингтона припинити втручання у будівництво спільного з Росією газогону.

У НБУ розповіли про плани відновлення діяльності банків

НБУ підтримав ініціативу банківської спільноти та планує визначити окремі особливості розроблення планів відновлення діяльності у 2020 році, а саме: відтермінувати для системно важливих банків кінцевий термін подання планів з 1 жовтня до 1 грудня 2020 року.

Колишній адвокат Трампа пообіцяв розповісти про його змову з Росією на виборах 2016 року

Що розповіла про Трампа його племінниця, чия книга стала бестселером ще до виходу Коен зазначає, що не мали рації ні ті, хто вважав, що Трамп був обманщиком під контролем Росії, ні ті, хто вважав, що весь скандал з Росією був полюванням на відьом.

Кременчуцькі патрульні мають бути багатшими, за деяких головних лікарів та директорів парків, але лише на папері

Як повідомив на запит «Кременчуцької газети» головний патрульний коп Кременчука Олександр Борзенко, на сьогодні середня зарплата патрульного складає 11 тис 200 грн.