Джангиров: Россия начинает политическое наступление на Украину

Россия, пользуясь мировой ситуацией, начинает дипломатическое наступление на Украину, чье руководство, как и во времена Петра Порошенко, отказывается выполнять Минские соглашения.

Зупиніть беззаконня: Вероніка Цепкало закликала світ визнати Тихановську главою Білорусі

Дружина екскандидата в президенти Валерія Цепкала Вероніка закликала міжнародне співтовариство визнати кандидатку від опозиції єдиним легітимно обраним президентом Білорусі.
Зупиніть беззаконня: Вероніка Цепкало закликала світ визнати Тихановську главою Білорусі

«Донбасс обезлюдеет, причем в самые короткие сроки»: идеолог «ДНР» прогнозирует «большие перемены» на Донбассе

Экс-помощник президента РФ Владимира Путина Владислав Сурков не задумывался о том, что будет с «ЛДНР» и Украиной в будущем, когда начал проект «Новороссия» в Украине.

Євросоюз пригрозив санкціями за сфальшовані вибори в Білорусі

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у вівторок ввечері оприлюднив заяву від імені 27 країн-членів Євросоюзу щодо подій у Білорусі, у якій міститься погроза санкцій за насильство і фальсифікації виборів.

Приходько «оценил» перемирие на Донбассе

Вступление в действие дополнительных мер контроля и усиления режима прекращения огня на линии соприкосновенно на Донбассе позитивно сказалось на ситуации в районе неподконтрольной Украине Горловке Донецкой области.

УЄФА скасував матч Ліги чемпіонів через COVID-19

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) скасував матч попереднього раунду Ліги чемпіонів між косовським клубом "Дріта" і північноірландським "Лінфілдом" через випадки захворювання на коронавірус в одній з команд.