Апостроф
Апостроф

У Росії розповіли про нові випробування вакцини від коронавірусу: все піддослідні вижили

Як повідомляв "Апостроф", клінічні випробування вакцини від COVID-19, розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені Н.Ф. Гамалії, почалися в московському Сеченовському університеті 18 червня.
С чего всё началось
ТАСС

Группе из 20 добровольцев ввели второй компонент вакцины от коронавируса

Об этом в понедельник сообщили в Минобороны России.
ТАСС13 июля в 06:51

Сигналять та вмикають пісню Цоя: у Мінську водії влаштували акцію на підтримку двох затриманих діджеїв

У Мінську на проспекті Незалежності водії влаштували акцію на підтримку двох діджеїв, яких посадили на 10 діб за те, що вони включили пісню Віктора Цоя "Перемен !" на концерті, організованому владою Про це повідомляє Белсат.
Сигналять та вмикають пісню Цоя: у Мінську водії влаштували акцію на підтримку двох затриманих діджеїв

Росстат зафиксировал снижение смертности от коронавируса в июне

Количество смертей, вызванных коронавирусной инфекцией в России, в июне снизилось по сравнению с предыдущим месяцем, сообщает Росстат 7 августа на сайте Федеральной службы государственной статистики.
Росстат зафиксировал снижение смертности от коронавируса в июне

Более 10 тысяч жителей Крыма могут лишиться своих автомобилей

Более 10 тысяч жителей Крыма, купивших автомобили в лизинг у украинских компаний до оккупации полуострова Россией, рискуют лишиться их в ближайшее время, поскольку до сих пор не могут стать официальными владельцами своих машин.

Госдеп подтвердил проведение СМС-рассылки в России для поиска хакеров

NEWS.ru писал, что бывший сотрудник Минфина, аспирант РАНХиГС Даниил Махницкий оценил СМС, полученное от Госдепартамента США по поводу предложения награды в $10 млн за информацию о вмешательстве в американские выборы.

В Україні оновили розподіл на карантинні зони

До помаранчевої зони, за попередньою інформацією ЦГЗ, потрапили: Тисменицький район Івано-Франківської області та Івано-Франківськ Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський райони Львівської області та місто Львів Любешівський і Луцький райони Волинської області Бережани та Бучацький район Тернопільщини Нагадаємо, що новий розподіл за карантинними обмеженнями діє з 1 серпня.