TCH.ua
TCH.ua

Forbes назвав найбільш високооплачуваних акторів у світі

Американське видання Forbes опублікував щорічний рейтинг акторів з найвищими річними доходами. Так, за версією журналу американський актор, продюсер і рестлер Двейн "Скеля" Джонсон вже другий рік поспіль визнаний найбільш високооплачуваним актором року.
С чего всё началось
Американский Forbes опубликовал
ежегодный рейтинг актеров с самыми высокими доходами за год, десять участников которого заработали в общей сложности $545,5 млн.
Подробнее о событии
Газета.ua
Mind
TCH.ua
Новое Время (НВ)

Искусственное мясо: производители альтернативного белка собрали $1,5 млрд за полгода

Производители заменителей товара животного происхождения (альтернативного белка), которые используют в продуктах питания, одежде, косметике и химикатах, в первом полугодии 2020-го собрали $1,5 млрд.

Лінкявічюс назвав неадекватними заяви Лукашенка про закриття західного кордону

Заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка про закриття кордонів із Заходом і зміцнення їхнього контролю - це неадекватна реакція Про це очільник Міністерства закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс 18 вересня заявив DELFI.

Глава МИД Белоруссии описал план действий на случай санкций ЕС

Министр иностранных дел Республики Беларусь Владимир Макей заявил, что в случае принятия западными странами санкций против республики Белоруссия может пойти на шаги, касающиеся, в том числе, "политической системы и функционирования иностранных СМИ, аккредитованных в Беларуси".

Кабмін встановив доплати пенсіонерам з березня 2021 року

"Проєктом акта пропонується, перше, встановити щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 400 гривень пенсіонерам старше 75-річного віку, в яких розмір пенсійної виплати не перевищує розмір середньої заробітної плати доходу в Україні з якого сплачувалися страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік", - сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

В Токмаке будут судить грабителя, который напал на военнослужащего

В ходе досудебного расследования было установлено, что ранее неоднократно судимый житель Полог, в августе 2020 года с целью грабежа напал на военнослужащего, участника Операции Объединенных Сил.

Постпред Белоруссии заявил об отсутствии политзаключенных в стране

Постоянный представитель РБ при женевском филиале ООН назвал информацию о политзаключенных в республике, а также известия о применении сексуального насилия над задержанными на протестах несоответствующими реальности.

Відповідальність на США - у Путіна виступили з несподіваними погрозами

Як повідомляв ONLINE.UA, есмінець з керованими ракетами класу "Арлі Берк" USS Roosevelt 15 вересня терміново направили в Чорне море для участі в операціях із забезпечення безпеки на морі спільно з союзниками та партнерами НАТО в регіоні.

Кравчук заявив, що змусив Гризлова визнати ОРДЛО територією України

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук розповів, що під час вчорашніх переговорів між ним та його російським колегою Борисом Гризловим стався конфлікт через статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Кіркоров, Басков та інші зірки записали кліп на підтримку Лукашенка

Артисти російської та білоруської естради записали пісню на підтримку виконувача обов'язків президента Білорусі Олександра Лукашенка, тоді як на тлі репресій щодо опозиції низка іноземних зірок відмовилася виступати в країні.