Зеркало недели
Зеркало недели

Футболіст «Зорі» визнаний найкращим гравцем 30-го туру УПЛ

Відзначимо, що найкращим тренером туру був визнаний наставник "Зорі" Віктор Скрипник. Після 30-ти турів "Зоря" знаходиться на другому місці в УПЛ, випереджаючи на одне очко "Динамо". У наступному турі команди зіграють між собою в Києві.

Загитова набрала 51 балл на ЕГЭ по русскому языку

Российская фигуристка Алина Загитова, которая поступает на журналистику в Российскую академию народного хозяйства и государственной службы (РАНХиГС), сдала Единый государственный экзамен (ЕГЭ) на 51 балл.

Тайсон может перейти в Аталанту

Лидер Шахтера может перебраться в Серию А. La Gazzetta dello Sport сообщает, что главный тренер Аталанта Джан Пьеро Гасперини попросил у руководства качественного усиления в атаку.

Ростех представил новый компактный пистолет для оперативников «Полоз»

ЦНИИточмаш (входит в Ростех) завершает разработку нового самозарядного компактного пистолета «Полоз», предназначенного для скрытого ношения сотрудниками МВД и Росгвардии, говорится в релизе корпорации.

Кравчук припустив перенесення засідань ТКГ із Білорусі до іншої країни

Якщо протести в Білорусі не дозволить проводити засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, то їх можуть перенести до іншої нейтральної країни Про це голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив в ефірі Українського радіо.