Главком
Главком

Голова ЦВК Білорусі підтвердила, що Тихановська записала звернення в її кабінеті

Голова Центральної виборчої комісії Білорусії Лідія Єрмошина підтвердила, що Світлана Тихановська записувала своє відеозвернення із закликом не виходити на акції протесту в її кабінеті. При цьому самої Єрмошиної, за її словами, в кабінеті не було.
С чего всё началось
КП - Беларусь

Лидия Ермошина: Если люди думают, что мы пересмотрим и присудим победу Тихановской, так не бывает

14 августа в 14.16 появилось сообщение БелТА о том, что ЦИК утвердил итоги выборов: президентом избран Александр Лукашенко, за которого проголосовало 80,1% избирателей.
КП - Беларусь14 августа в 10:57
Подробнее о событии
Украинская правда
Главком
Новое Время (НВ)
Espreso TV

Грошей на пенсії може не вистачити: назвали причини

На 1 вересня 2020 року заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску до Фонду складає 20,5 млрд грн. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсійний фонд запустив сервіс та додаток: як і хто може ними користуватись Через постійне збільшення суми боргу Пенсійного фонду, Державна казначейська служба може не надати ПФУ позики наприкінці бюджетного періоду.

Нацбанк України продав на міжбанку $160,5 млн за тиждень

В середині вересня курс гривні опустився нижче позначки 28 за $1 вперше з березня Національний банк України (НБУ) збільшив продаж валюти на міжбанківському ринку до $160,5 млн на поточному тижні, з 21 по 25 вересня, порівняно з продажем $71 млн тижнем раніше, повідомив НБУ в п'ятницю.

Пушков высмеял мечту Украины быть «главным паразитом» ЕС

Пушков считает, что слова представителя ЕС являются очень важными, поскольку главной надеждой пришедшего к власти в 2014 году правительства Украины было "присосаться" к бюджету Европейского союза.

Ізраїль ввів обмеження на вильоти з країни

Коронавірус в Ізраїлі Напередодні, 24 вересня, в країні був знову введений обов'язковий двотижневий карантин для всіх жителів, а також обмежено рух громадського транспорту, закриті синагоги, дитячі садки.