Час Пик
Час Пик

Глава МВС Білорусі вибачився за побиття «випадкових людей»

Він також заявив, що під час протестів було скоєно 11 наїздів на правоохоронців, що, за його словами, є замахом на вбивство. "Уявіть, яка відповідна реакція у товаришів цих військовослужбовців!" - заявив глава МВС.

ФАС обязала Booking не требовать от отелей гарантии лучшей цены

Федеральная антимонопольная служба (ФАС) России выдала компании Booking.сom второе предупреждение с требованием перестать требовать от отелей и гостиниц гарантии лучшей цены для сервиса, говорится в сообщении ведомства.

В России предложили выплачивать пособия безработным с детьми бессрочно

Федерация независимых профсоюзов России подготовила проект генерального соглашения между Правительством, объединениями профсоюзов и работодателей на 2021–2023 годы, в котором предлагает установить выплату повышенного пособия для безработных, имеющих детей.

ВПС Великої Британії почали безпрецедентну операцію біля кордонів Росії — Sunday Times

Повідомляється, що, починаючи з останнього тижня серпня, 28 літаків Військово-повітряних сил Британії помітили біля кордонів Росії в районі Чорного моря й поблизу узбережжя Кольського півострова.

Академик РАН назвал ограничения на вакцинацию от коронавируса

Как заявил журналистам академик Российской академии наук Александр Караулов, ограничения по вакцинации от коронавирусной инфекции могут затронуть небольшие группы людей с первичными иммунодефицитами.

В США пригрозили России ультиматумом по ДСНВ

Ранее «Профиль» сообщил, что США готовы продлить действующий Договор о сокращении стратегических наступательных вооружений (ДСНВ-3), но на «некоторый период времени» и на определенных условиях – если Россия и США смогут уладить вопрос верификации и выйти на политически обязывающие соглашения.

Понад 3 тис. випадків COVID-19 за добу зафіксували в Україні

Найбільше випадків коронавірусу 18 вересня фіксували у таких регіонах: Київ — 400 нових інфікованих; Тернопільська область — 311 випадків; Одеська область — 281 новий випадок; Львівська область — 260 нових хворих; Житомирська область — 157 інфікованих.

«Не треба боятися цього слова». Резніков пояснив, кого з жителів ОРДЛО може чекати амністія

Фокін готовий на переговори з "Л / ДНР" з санкції президента та пропонує загальну амністію — як на це реагують За його словами, амністія не чекає зрадників, вбивць, а також тих, хто скоїв військові злочини, геноцид проти людства.

У Британії звинувачують колишнього працівника розвідки в шпигунстві для Китаю

Кореспондент служби безпеки BBC Френк Гарднер каже, що ростуть побоювання з приводу масштабів таємного збору китайської розвідки в Європі, зокрема, з приводу переговорів між ЄС і Великою Британією з приводу Brexit.

Осінь української мови

І можна було б почати нашу мовну розвідку зі згадок про роль мови у творчості класиків - як вони надихалися мовою, як вона надихала їх - про таку синергію.