TCH.uaTCH.ua

«Голомоза» Лоліта налякала фанів моторошним образом

Зірка представила нову ліричну композицію "Кислород". Проте відеоряд до неї налякав юзерів. Справа у тому, що аудіороботу візуально супроводжує картинка, де Лоліта зображена голомозою у вигляді розібраної ляльки.
Реклама

Беларусь и Россия в ближайшие дни возобновят транспортное сообщение

Беларусь и Россия в ближайшие дни возобновят транспортное сообщение, заявил глава белорусского правительства Роман Головченко по итогам переговоров со своим российским коллегой Михаилом Мишустиным во вторник в Москве.
Беларусь и Россия в ближайшие дни возобновят транспортное сообщение
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама

Парламент Ливии разрешил Египту вмешаться в конфликт в стране

Египетские вооруженные силы имеют право вмешаться, чтобы защитить ливийскую и египетскую национальную безопасность, если они увидят неизбежную угрозу безопасности наших двух стран заявление парламента Ливии На прошлой неделе Каир провел на приграничной с Ливией территории военные учения.
Реклама

УАФ впроваджує категорії для стадіонів

Згідно з рішенням Виконкому УАФ, новий регламент інфраструктури набуває чинності вже з наступного сезону, але положення про категорії стадіонів почне діяти лише через сезон, тобто починаючи із сезону-2021/22.
Реклама
Реклама

У МЗС відповіли на вимогу РФ змінити законодавство для Донбасу

Кулеба зазначив, що розраховує на те, що Росія займе конструктивну позицію щодо Мінських домовленостей і почне з першого і найважливішого правила Мінських угод - повне і всеосяжне припинення вогню.
Реклама
Реклама