Главком
Главком

Відставка Смолія спровокувала стрибок курсу валют

Курси в банках Найбільші банки встановили курс долара в межах 27,15 - 26,30 грн/долар, підвищивши його в порівнянні з попереднім днем. Нагадаємо, 1 липня голова НБУ Яків Смолій написав і подав президенту заяву про звільнення за власним бажанням через політичний тиск.
Подробнее о событии
Znaj.ua
Обозреватель
Апостроф
TCH.ua
Телеканал новин 24
Радiо Свобода
Espreso TV

Хто з окупованого Донбасу може увійти до ТКГ, розповів Кравчук

Кравчук також додав, що рішення щодо Донбасу ухвалюються в Москві, проте якщо жителі окупованих територій почнуть висловлювати свою думку і заявляти про неї, «тоді Москва почує краще і також буде йти назустріч людям».

УЄФА скасував матч Ліги чемпіонів через COVID-19

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) скасував матч попереднього раунду Ліги чемпіонів між косовським клубом "Дріта" і північноірландським "Лінфілдом" через випадки захворювання на коронавірус в одній з команд.

«Приключения начинаются тут»: в ОРДО появился необычный алкомаркет

Офицер ВСУ Анатолий Штефан «Штирлиц» в своем Телеграмм-канале опубликовал фото одного из алкомаркетов, функционирующих на неподконтрольной Украине территории Донетчиныю Судя по фото, магазин носит необычное название «Приключения».

Audi презентувала нові версії S3

2021 Audi S3 Sportback і Audi S3 Sedan. фото: audi-mediacenter.com ЧИТАЙТЕ: В Україні знайшли нову Audi за 3 мільйони гривень 2021 Audi S3 Sportback і Audi S3 Sedan. фото: audi-mediacenter.com У порівнянні з попередниками, хетчбек виріс в довжину на 30 мм (4,34 м), а седан – на 40 см (4,5 м), а також стали ширше на 30 мм.

LG представила гибкие «рулонные» дисплеи

В «Зоне неограниченной свободы дизайна» демонстрировались складные и прозрачные изделия следующего поколения – такие, в частности, как 65-дюймовый, 12.8-дюймовый рулонный OLED, 13.3-дюймовый складной OLED большого размера, 65-дюймовый сгибаемый OLED и 55-дюймовый прозрачный OLED с уровнем прозрачности 40%.

Ученые выяснили, почему одни отцы принимают большее участие в воспитании детей, чем другие

Шведские исследователи из Каролинского института и Стокгольмского университета решили изучить эту проблему, используя любопытное несоответствие между стратегиями воспитания у крыс и у мышей.

МВС закликали підсилити безпеку під час святкування Рош-Гашана в Умані

Держкомісія доручила Міністерству внутрішніх справ України підсилити та забезпечити безпеку під час святкування хасидами Рош-Гашана - Нового року за іудейським календарем - у зв'язку з пандемією COVID-19.

Почніть політичний діалог: Очільники МЗС восьми європейських країн закликали уряд Білорусі припинити переслідування

"Президентські вибори, що відбулися в Білорусі 9 серпня 2020 року, не відповідали міжнародним зобов'язанням Білорусі та всесвітньо визнаним демократичним стандартам та верховенству права, а також не були вільними та справедливими", - заявили міністри закордонних справ.

Бережіть голову. Вчені виявили новий серйозний ефект коронавірусу

Згідно з новою статтею доцента психології Мічиганського університету Наталі С. Тронсон, у нового коронавірусу SARS-CoV-2 може бути набагато більше негативних наслідків для організму, ніж вчені припускали раніше.