ZIK
ZIK

Instagram запустив свій аналог TikTok

Соціальна мережа Instagram запустила додаток Reels, який призначений для створення коротких розважальних відео. Про це повідомили в блозі Instagram. Зазначається, що користувачі зможуть записувати та редагувати 15-секундні мультикліпні відео з аудіо, ефектами та творчими інструментами.

РФ требует от США уточнить данные о поддержке террористов в Крыму

Российские дипломаты в США потребовали от американских властей объяснений по поводу репортажа телеканала NBC, в котором говорится о помощи Вашингтона «украинским подразделениям, воюющим с силами РФ в Крыму».

Бутусов повідомив про штрафи для військових за вогонь в Донбасі. У Міноборони відреагували

Міністерство оборони видало наказ, згідно з яким військових в Донбасі повинні штрафувати за ведення вогню у відповідь без наказу командира для дотримання перемир'я.

Росія викрала інформацію щодо гіперзвукових ракет при адміністрації президента Обами - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія створила свою гіперзвукову зброю, викравши інформацію про неї у попередньої американської адміністрації на чолі з Бараком Обамою.

Тихановська закликала міжнародну спільноту документувати можливі порушення в Білорусі

Представники Білорусі, Венесуели, Росії та Китаю намагались зупинити відеозвернення Тихановської, зауважуючи, що виступи тих, хто не представляє державу, порушують процедурні правила.

Оверклокерам удалось поднять частоту чипа GeForce RTX 3080 до 2340 МГц

Источник изображения: HWBot, Rbuass Под жидким азотом частоту графического процессора удалось поднять до 2340 МГц, при этом новинка оказалась на 7% быстрее в 3DMark Time Spy, чем видеокарта GeForce RTX 2080 Ti, разогнанная до 2745 МГц по графическому процессору.

Головний інфекціоніст РФ прогнозує «відсутність другої хвилі COVID-19 в країні»

У четвер глава МОЗ РФ Михайло Мурашко, відповідаючи на питання про ймовірність другої хвилі, заявив, що розвиток епідемічного процесу буде залежати від дотримання кожною окремою людиною профілактичних заходів.

Лукашенко заявив, що посилює кордон з Україною, а із Заходом закриває

Виконуючий обов'язки президента Білорусі Олександр Лукашенко в Мінську на провладному жіночому форумі заявив, що закриває кордони з Литвою і Польщею та "посилює" з Україною.

Організатори Євробачення-2021 назвали чотири варіанти проведення конкурсу

Ані Лорак перемогла від України на Євробаченні під час нового голосування Нагадаємо, 18 березня Європейський мовний союз прийняв рішення скасувати проведення конкурсу в Роттердамі, запланованого на травень 2020 року, через загрозу поширення коронавірусу.

Верховний суд України звернувся до КСУ з приводу закону про скасування переліку держпідприємств, що не підлягають приватизації

Верховний суд подав подання до Конституційного Суду стосовно конститеционности окремих норм закону про скасування дії переліку об'єктів держвласності, які не підлягають приватизації.

У німецькому Бундестазі не змогли проголосувати за проект резолюції щодо «Північного потоку - 2»

Депутати німецького Бундестагу не змогли 18 вересня проголосувати за резолюцію щодо "Північного потоку-2", оскільки на розгляд було винесено два взаємовиключних проекти цього документа.