Радiо Свобода
Радiо Свобода

Кандидатка в президенти Білорусі Тихановська звернулася до Меркель

Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська в інтерв’ю німецькому виданню Bild попросила канцлера Німеччини Анґелу Меркель зателефонувати білоруському президентові Олександру Лукашенку.

Актор Єфремов розкаявся в п’яному ДТП і заявив про тиск адвоката – суд

Деталі: У суді додали, що сам адвокат Ельман Пашаєв також подав скаргу на вирок, в якій просить скасувати підсумкове рішення суду і направити справу в прокуратуру для подальшого додаткового розслідування.

Тіхановська хоче зустрітися з Макроном у Литві і закликає його допомогти налагодити діалог з Лукашенком і Путіним

NYT зняв міні-фільм про Тіхановську, яка кинула виклик останньому диктатору в Європі Тіхановська сказала, що президент Франції, який виступав посередником в міжнародних конфліктах, може допомогти почати діалог між режимом Лукашенка і опозицією, а також залучити президента РФ Володимира Путіна до переговорів.

Глава ФАС предложил создать сайт для продажи конфискованного имущества

Глава Федеральной антимонопольной службы (ФАС) Игорь Артемьев предложил создать единый сайт для продажи конфискованного и иного госимущества, президент России Владимир Путин эту идею поддержал.

ЗМІ: Порошенко пив і танцював, поки матері загиблих хлопців ридали над фотографіями своїх дітей

В суботу, 26 вересня, екс-Президент Петро Порошенко із розмахом відсвяткував свій 55-ий день народження у елітному ресторані в центрі столиці, стверджує Інтернет-видання «Аргументум».

Долар у лещатах. Чому валюту США чекає різкий спад

Широкий індекс долара знизиться до кінця 2021 року на 35% Рівень чистих національних заощаджень, який вимірює сукупні, амортизовані заощадження бізнесу, домогосподарств і держсектора, різко знизився в другому кварталі 2020 року, що опинилися в негативній зоні (- 1 %).

Штурман Ан-26, за кілька хвилин до загибелі, листувався з донькою

Семирічна донька Олексія Остапенка питала чи все добре 28-річний штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 у Чугуєві, за кілька хвилин до загибелі листувався телефоном зі своєю 7-річною донькою.