Подробности.ua
Подробности.ua

Росія та Китай заблокували сирійську резолюцію ООН

Росія та Китай заблокували резолюцію ООН щодо доставки допомоги в Сирію. Засідання Радбезу відбулося в онлайн-режимі.
С чего всё началось
В заявлении постоянного представителя России при ООН Василия Небензи сказано
, что РФ не поддержала немецко-бельгийский проект резолюции, поскольку действующий механизм доставки помощи задумывался как чрезвычайная временная мера, а сейчас ситуация существенно изменилась, значительно сократилась не подконтрольная правительству Сирии территория.
Подробнее о событии
Подробности.ua
ZIK
Deutsche Welle - Ukrainian
Радiо Свобода
Реклама
Реклама

Трамп заявив, що додаток TikTok має бути продано американській компанії до 15 вересня

Нагадаємо, що 2 серпня з посиланням на джерела Reuters повідомив, що китайська ByteDance погодилася повністю відмовитися від управління TikTok в США, після того як днем раніше президент Дональд Трамп заявив, що заборонить китайський додаток.
Реклама

Украинские националисты в масках презентовали новую организацию против «женственной толпы». Фото и видео

В ночь на воскресенье, 2 августа, под Киевом украинские националисты презентовали новую организацию, основанную, как говорят ее организаторы, на традициях Древнего Рима.
Реклама

Самолет ООН совершил жесткую посадку в Мали, 11 человек ранены

Один член экипажа самолета миссии ООН, который 3 августа совершил жесткую посадку в аэропорту Гао (Мали), получил серьезные травмы.3 августа самолет многопрофильной комплексной миссии ООН по стабилизации ситуации в Мали (МИНУСМА) совершил жесткую посадку в аэропорту Гао.
Реклама
Реклама

Екскандидат у президенти Білорусі Цепкало написав листа Зеленському, Трампу і лідерам ще 30 країн, але не Путіну

Колишній кандидат у президенти Білорусі Валерій Цепкало, якого не допустили до виборів, написав лист лідерам 32 країн, закликаючи підтримати "вільні та чесні вибори в Білорусі".

Походження коронавірусу розслідує ВООЗ, місія у Китаї завершена

Гебреісус повідомив, що передова група ВООЗ завершила свою місію у Китаї, а результати досліджень стануть фундаментом для подальших спільних зусиль, спрямованих на з’ясування походження COVID-19.
Реклама

3D-симуляция показала столкновение гигантских объектов с Землей

"В настоящее время создается впечатление, что количество атмосферы, которую планета теряет из-за этих столкновений, зависит от того, насколько им повезло или не повезло с точки зрения типа воздействия, которому они подвергаются", - заявил Винсент Эке, соавтор исследования и космолог в Даремском университете.

Англійських футболістів зможуть видаляти з поля за навмисний кашель

"Гравцям, які навмисне кашляють на суперників або суддів, можуть бути показані червоні або жовті картки відповідно до нових правил, виданих Футбольною асоціацією Англії (FA) в період пандемії Covid-19", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
Реклама

В Україні ввели нові правила перетину межі «червоної» зони

Після вступу в силу нових правил адаптивного карантину та розподілу України на чотири зони в залежності від епідеміологічної ситуації з 3 серпня вводяться нові правила перетину адмінмеж між "зонами", повідомляє Час Пік.

Розкрито загадку гігантських статуй в джунглях Індонезії

Вчені розкрили загадку гігантських кам’яних статуй в джунглях Індонезії – кам’яні ідоли знаходять на різних островах в джунглях вже багато десятиліть, але до сих пір не було спільної думки, навіщо і хто їх будував.
Реклама

Трамп вирішив створити криголамний флот для навігації в Арктиці та Антарктиці

Президент США Дональд Трамп недавно попросив профільні відомства вивчити питання про створення флоту криголамів для навігації в Арктиці й Антарктиці для зміцнення впливу США в регіоні на фоні посилення викликів з боку Росії і Китаю.
Реклама
Реклама